Askerlik insana ne katar?

ben şu an sessiz kendi halinde bir insanım yani utangaç birisiyim bu durumdan kurtulmak istiyorum ancak istemdışı işte olmuyor , askere gitsem beni bu durumdan kurtarırmı hani halk arasında sözle açılırmıyım.

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• fazlasiyla acilirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

#GizliSoruyuSoran Kardesim sorun kapandigi icin buraya yaziyorum. Cekingenlik, ice kapaniklik bendede vardi. Ben bir kac defa psikiyatriye gittim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun yani 'sevdigin' oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

• 2ay

Mesaj at kardes

• 2ay

@muratalkann94 arkadaşım burdan profilimi açamıyorum özel bir nedeni var sizi takip istegi yolladım siz beni takip etmişsiniz profil resmimde jack nicholson resmi var adıda frank costello o hesabımdan mesaj atamıyorum xper seviyesi yetersizmiş sana zahmet ordan bana yazabilirmisin
      http://www.kizlarsoruyor.com/uye/frank_costello

En İyi Erkek Görüşü

• Önem vermediğim bazı şeylerin kıymetini bilirsin
    Dostunu düşmanını öğrenirsin
    Sabretmeyi öğrenirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Askerliği daha yapmadığım için bilemiyorum yani.

0|0
    0|0
  • Aileni özlersin, sevdiğini özlersin, cahil insanlarla muhatap olursun, başka bir şey kattığını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Bana hiçbişey katmadı

0|0
    0|0
  • askerlikte intihar edersin

0|0
    0|0
  • Olabilir sen de biraz aktif olmaya çalış olur kardeşim

0|0
    0|0
  • Sana arkadaşım birinin yanında iş bulmak gerekli. Onun yanında gözün açılır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...