Kapat

Aileme artık yük oluyormuşum daha yaşım 20?

Ailesinden ayrılan insanlar var mı ben düşünüyorum öyle iş bulurum ev tutarım hayatım olur gider diyorum ailem beni istemiyor artık içki kumarım yok tamamen maddi sıkıntıdan üniversiteye başladım şehir üni %50 burslu adalet parasını vermiştik ben artık çok yoruldum bazen diyorum intihar falan manyaklaşma yağız olur mu öyle şey lütfen yardım edin bana 21e gireceğim tecilliyim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi acındırma falan anlama ama aileme yük olduğum yaş 15 idi. 15 yaşımda kendi başıma yaşamı öğrendim. Yani biraz dişini sıkınca, her türlü varlık yerine oturuyor.

0|0
    0|0
    • Acındırma yok bu ailem hep arkamda durdular hep bir beklenti kendi ayaklarımın üstünde durmak istiyorum artık

En İyi Erkek Görüşü

• Intihari felan düsünme isini bul kendi ayaklarin üstünde durmaya calis, ailenin böyle yapmasini anliyamiyorum..
    üniversteni bitir basrili ol
    arkadaslarin varsa okuyan onlarla bir eve tasinin mesela ortak ödeyin kiranizi.. Is bulman sart ama

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Okuyosan eğer sana yardım ederler ama okumuyosan eve para getirmek zorunda kalırsın böyle düşünürler

0|1
    0|0
  • Benimde ole :( devlette okuyorum hukuk mu okuyosun o ailenin okuzlugu bide tembelsen az senin sucun

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...