Bir, iki cümle ile memleketinizi ve yaşadığınızı yeri anlatın?

Yaşadığım yer ; Yedi yaşında ki çocuğa da yetmiş yaşında ki amca/teyzeye de bebe deriz.

Memleketim ; Yolun ortasından yürüyoruz.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ankara bebesiyim her yerde çarpışırım diyorsun yanii. Yurttaki oda arkadaşımız da Ankaralıydı, eve çıktı bu sene. O da bize bebe derdi. Odaya girince napıyonuz la bebeler derdi bazen garibime giderdi ama alışıyosun tabi. Normal çevremde bebe dendiğinde çoluk çocuk anlamına gelirdi ve sorun da çıkardı bebe desen birine :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ipeklerle örülüyüz kestane şekerimiz var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Memleketim, sonbaharda fuari olan, boyozu ve kumrusuyla meshur, yazin nemin tavan yaptigi ama gezilip gorulesi bir yer.
    Yasadigim yer de dunyanin obur ucunda, sisman, sapik gibi alisveris yapan ve bos konusan insanlariyla meshur bir yer.

1|0
    0|0
  • Memlekette pidenin kralı yapılır
    yaşadığım yer İstanbul

1|0
    0|0
  • Şşşt la bebe, gel la buraya. Siz hayırdır? Yaşadığım yer de memleketim de bu cümlede var :D

1|0
    0|0
  • alfabesi 1 arf eksiktir nabün bea deriz tanisakta tanimasakta adas deriz bea

2|0
    0|0
  • Trakya insanı iyidir güzeldir beya 😂😂

1|0
    0|0
  • Güney sahili hoşgörü kenti

1|0
    0|0
  • Kaeadeniz'in incisi...

1|0
    0|0
  • Pişmaniye derim anlatsın 😎

1|0
    0|0
  • Neşe dert aşk

1|0
    0|0
  • Çorumlumusun :D

0|0
    0|0
  • ohaaa sen kırıkkaleli misin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Milliyetçiyizdir ve buralarda insanlar yabancılara karşı biraz soğuk:)

0|0
    0|0
  • Köy kapini kitlemeden yatabilcegin her komsunun birbirini tanidigi disaridan biri gectimi herkezin dikizledigi hatta supheli bir olayda hemen fotograf cektigi bir yer avrupanin gobegi

0|0
    0|0
Yükleniyor...