Hayvanlar la yaşadığınız ilginç bir anınız var mı?

Her türlü hayvan beslenisligim var ama öyle ilginç bisey yasamadim... kedi civciv kuş kurbağa kaplumbağa balık ördek evde beslediklerim bunlar (abimi saymazsak) :)

1|1
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir abi düşmanı gördüm sanki :P Evdeki hayvanları bende bir özet geçeyim, sonra anıyı anlatayım. Kedi, kuş, köpek, balık, tavşan, kaplumbağa, deniz anası/yıldızı evimizde kısa ve uzun süre misafir ettiğimiz hayvanlardı. Anıma gelirsek köyde olanı anlatayım. O zamanları küçüktük böyle 2ye falan gidiyorum. Ablam ben halamın kızı köyde evdeyiz, yumurtadan yeni çıkmışlar var kümeste falan annelerinin peşinde geziyor, neyse aldık 2 3 tane falan getirdik eve, koyduk bir örtüye evde civcivleri sallıyoruz. Uyutucaz sözde sallayarak, neyse o anda bir ses geldi, babamın annesinin annesiydi. Biz hemen civcivleri yatağın altına soktuk örtüyle, sonra büyük annem diyim o içeri girdi, napıyosunuz falan, bizde hiç oturuyoruz öyle dedik. Derken de civcivler ötmeye başladı, hemen bizde cik cik demeye başladık anlamasın diye ama yatağın altına bakınca civcivleri gördü. Sonra ablamla halamın kızını dövmüştü ben erkeğim diye beni biraz kayırmıştı dövmemişti. Erkeğe biraz değer verir de bizim taraftakiler. Bu da böyle bir anı işte :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Ayyyy cok şirin i aniymis bayagida hayvan beslemissin bende civciv hastasiyimdir :) küçükken siyah bir civcive banyo yaptırmıştım :)

• 3ay

Okul İstanbul'da olsa benim köpek alasım var asıl eve de işte evde değilim. Hayvanlar çok masum ya, böyle ne biliyim zarar vermiyorlar, sorunları olmuyor, karınlarını doyurup sevilmekten başka istekleri olmuyor. Ve hep mutlu ediyorlar seni. Civcivlerle de fotoğrafım vardır, köyde koltuğun üstüne koymuştuk babaannem getirmişti eteğinde, 6 7 taneyi koltuğa koyduk böyle cik cik ötüyorlar çok tatlılar keratalar :)

• 3ay

Bende cok seviyorum hayvanları

En İyi Kız Görüşü

• Ay olmaz mı.. :/ İlginç değil, duygusal.
    İki sene önce kedim evden kaçmıştı. Sabaha kadar aradım, hiçbir yerde yok. 😔 Komşulara dedim buralarda sarı bir kedi görürseniz söyler misiniz. Sabah komşu dedi gee köşede bir kedi var. Depar attım direkt :/ Baktım etrafta iki üç kişi var, sinmiş bir köşeye tıslıyor. Benim Lucky dememle direkt yanıma geldi, bir de pislenmişti nolursa olsun aldım sarıldım :/ Kafasını boynuma koydu resmen.. Yavrum yaa:/ Of be ağladım yine. Öldü oğluşum, çok özlüyorum...😿😿

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İnek,, kedi köpek ve at, tavuk, ördek, hindi, arı bir sürü hayvan içinde büyüdüm.
    hangi birini anlatayım. İkiz doğuran ineğimiz vardı. Kışın kediler köpeğimizin üstünde yatardı mesela.

1|0
    0|0
  • yok maalesef

0|0
    0|0
  • albino boğa yılanı karın boşluğundna yakaladı sıktı ölüyodum kaç köpek ısırdı hatırlamıyorum hemster yatağı yedi maymunla alışverişe çıktı var birsürü şey

0|0
    0|0
  • 2 civciv almıştım.1 tanesi bir hafta önce öldü ama o yanındaki civciv sabaha kadar susmadı ve öylede durdu

0|0
    0|0
  • Kedim küçükken çok fena osuruyordu. Midesi kaldırmadığı halde et yedirdiğim için oluyormuş. Kafa yapıyordu osuruğu. Bir gece tuvalet sanıp kapının arkasına işemiştim.

0|0
    0|0
  • En ilginç derken muhabbet kuşum vardı çagırınca geliyodu kendi çift aldıgım ürettigim yavrumdu 😞

0|0
    0|0
  • Sahilde biri balık tutuyodu bir kız geldi öteden kovadaki yüzen balıkları gördüü aaa canlımı bunlarr dedi balık tutan çocukda dedi ki yok abla pil takıpta oynatıyom

0|1
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Biz bahçeli bir evde oturuyoruz, 3. Kat çok yüksek değil yani 😂 kardeşim kapıyı açık bırakmış bir gün sonra siyah bir kedi içeri girmiş. Ben elimi yıkamak için lavaboya girdim, tam suyu açtığım sırada kediyi simsiyah görünce korkup bağırmıştım bütün ev toplanmıştı başıma 😄😄

1|0
    0|0
  • Bir veterinerlik öğrencisi olarak, inekle dans etmemden mi başlayayım, sinek tedavi etmemden mi bilemedim :D

0|0
    0|0
  • Komşunun tavuklari bana saldirmisti üstelik daha 4 yasindaydim. .. sonra kopegim üstüme atlamisti o tavuk meselesi yüzünden hayvanlardan korkuyorum bu yüzden köpek almışlardı bana onda da elimde ki mamayi görünce üstüme atlamisti refleks olarak kacmistim o da kovalamisti iyice fobi oluştu bende yaniiii. 😑

0|0
    0|0
Yükleniyor...