Eşcinselim Yaşım 18 sizce aileme söyliyimmi?

Merhaba iyi akşamlar ben 18 yaşnda eşcinsel yani gay bir bireyim ailem yobaz ve bu tür şeylere asla tahamülü yok sizce açılıyımmı? ben doğduğumdan yani kendimi bildiğimden beri bayan gibi hissediyorum tek dış görünüşüm erkek ses tonum hareketlerim yürümem düşünce tarszım herşeyim bayan?

0|0
20|12

En İyi Kız Görüşü

• Biseksüel bir kişiliğe sahipsn bnce bunu önce annene açıklamaya çalış anlayışla karşılar ama babana söyleme cnkü evlatlıktan redede bilir bnce biraz daha yaşın büyüsün yani 20 falan ol ozmn ayrı eve çıkmaya bak sana tavsiyem çnkü baban yobazmş valla farkına varırsa agzına sıçar söyleym sana allah yardmcn olsn.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl oluyor bu ben pek bilmiyorum cinsel istek yok mu sizde sperm yok mu çocuk sahibi olamiyormusun? Kusura bakma hiçbir bilgim yok durumun hakkinda bilmek. istedim anlamak için seni

0|0
    0|0
    • 3ay

cinsel istek sprem var ama ssdece isteğim erkekelre karşı bayanlara ilgim yok çocuk sahibi konusuna gelince baba değil anne olma hayallerim var

• 3ay

Zor bir durumun varmış gerçekten her aile bunu kabulnemez kolay kolay allah yardımcın olsun

Kızlar Ne Diyor 19

• Söyle bakalım 😂

0|0
    0|0
  • Söyleme baban zopayla döver

0|0
    0|0
  • Her sey anneye soylenmez.
    Soyleme sakın amma durustsunuz ya ülke yonetsenize sız :d

0|0
    0|0
  • Açılma. Seni anlamayacaklarsa konuşmanın hiçbir anlamı yok. Boşver bilmeleri gerekmiyo. Onlar eşcinselliği cinsellik sanıyo anlamayacaklar

0|0
    0|0
  • Bence bunu kimseye söyleme ve git hormon tedavisi ol.

0|0
    0|0
  • Aileni sen daha iyi biliyorsun. Açılma derim ben. Çünkü senin açından çok yıpratıcı olabilirler. Bekle. Okumayı falan düşünüyorsan onlardan biraz uzaklaş ve kendini istediklerin üzerine bir hayat kur. derim

0|0
    0|0
  • Aileene yobaz diyeerek en buyuk yobazligi sen yapmissin bence sadece bu konularda cok hassaslar diyebilirdin

0|0
    0|0
  • sen hani AIDS din

0|0
    0|0
  • Eğer ailen muhafazakâr bir aileyse söyleme büyük tepki alırsın cesaretini ve öz güvenini kirarlar. Anlayışla karşılayacak bir aileyse uygun bir ortam kurup söylemen iyi olur

0|0
    0|0
  • Tahammülleri yoksa anlatma bir iki yıl bekle. Belki bir psikolog yardımıyla açıklayabilirsin

0|0
    0|0
  • asla soyleme evden kac kendine baska hayat kur oyle istersen tdaci ol

0|0
    0|0
  • kesinlikle soyle ve bir uzmana görün

0|0
    0|0
  • Transeksüelsin sen eşcinsel değil

0|0
    0|0
    • 3ay

cahilsin sg

• 3ay

Arkadaşım sen diyorsun ya kendimi bayan gibi hissediyorum eşcinsel olsaydın erkekliğini olduğu gibi kabul edip erkeklerden hoşlanırdın lütfen cahillerin dilinden anlamıyorum :)

• Söyleme ya yobazsa anlayış göstermez boşver

0|0
    0|0
  • Kaldıramıcaklarsa söyleme bence. Ben kaldıramıcakları şeyleri saklıyorum

0|0
    0|0
  • söyleme bence

0|0
    0|0
  • Yalnız eşcinsellik bu değil. Eşcinsel bir erkek bayan gibi hissetmez, erkeklerden hoşlanırö

0|0
    0|0
  • Bu da Allah tarafından eğer küçük yaştan beri aynı şeyleri hissediyorsan hormon tedavisi ol ve sana kızmayacak bir aile büyüğüne izah et durumu bu şekilde devam etmek istiyorum deme normale dönmek istiyorum de

0|0
    0|0
  • Neden eşcinselsin? Çevrende var mıydı bu tür insanlar

0|0
    0|0
    • 3ay

yoktu neden eşcinselsin diye bir soru olamaz doğuştan gelen hormonel bir durum bu annenin hormonları erkek çocuğuna daha fazla geçiyor ve bayan huyları taşıyor

• 3ay

Dünyanın en prfesör adamları açıklıyor tedavisinin olmadığını sadece din hocaları var diyor git allah aşkna tedavisi olsa böyle bir zor hayatı yaşamak istemem uçarak giderim tedaviye

• 3ay

Olmadığını söyleyen profesör kim? Farklı cinse dönüş var da o mu olmayacak?

Erkekler Ne Diyor 11

• Sakın ha SAKIN söyleme

0|1
    0|0
  • Söyleme.. Ilk başta seni hasta gibi gorcekler tedavi diye zorla piskolaga falan yollarlar sana kız bakarlar.. böyle yapinca duzelecegini sanarlar... 😒

0|0
    0|0
  • Olum sen ne trol adamsın lan az önce ben Aidsim demedin mi sen sktrgt burdan

0|0
    0|0
  • Niye oglum erkek olmussun iste gari gibi davranmanin ne anlami var baslarim oyle tercihede zevkede babanin yerinde olsam hastanelik edene kadar doverdim seni

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi son derece doğal ama sadece kendin bil eşcinsel olduğunu bu ülkede yasaman zor haberin olsun

0|0
    0|0
  • Vay ibine

0|0
    0|0
  • kesinlikle söyleme derim bende biseksüelim ailem kesinlikle yobaz değil marksist düşüncelere shipler ama yinede cesaret edemiyorsun

0|0
    0|0
  • Söyleme.

0|0
    0|0
  • bence soyle cunku ılerde baskasından ogrendıklerınde daha kotu olur

0|0
    0|0
  • söyleme

0|0
    0|0
  • söyleme. ne gerek var?