Kapalı kızlara çok önyargılı davranmıyor musunuz?

Geçende burdan birisi kapalı kızlar soyunmadan başörtüsüyle mi banyo ediyor diye sordu ban. Ne saçmasınız onlarda evde namahrem olmadan açık geziyorlar. Normal insan gibi banyo ediyorlar. Ne kadar saçma bir bakış açısı değil mi? Ön yargılarınızdan ya da saçmalıklarınızdan kurtulun bence.

Güncellemeler:
2ay neolursa olsun saygılı olunması lazım.

0|2
17|29

En İyi Erkek Görüşü

• Illa acip bir yerlerini bunlara sergileyecek kizlar yoksa öyle camur atarlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cahillik önyargı ve yobazlık birleşince böyle kişiler çıkıyor ortaya işte yazık ona.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Davranmıyorum.. buraya ne bakıyorsun? Gerçek hayatta görüşünü korkudan söyleyemeyen insancıklar burada dine saldırır. Eh sosyal medya bu gibilerle dolu..

1|0
    0|0
  • Troll bir sorudur muhtemelen :)
    Çok da ciddiye alma ;)

1|0
    0|0
  • Herkesle aynıyım

1|0
    0|0
  • Kapali ve acik diye nitelendirmek bile hatadir. Cinsellikte bile adam gelmiş kapali kiz sevişiyor diyor yani kapali olunca gunah isleyemiyorlar sanki ya da ayni sekilde bu kiz kapali yapmaz diye söylüyorlar

1|0
    0|0
    • 2ay

burdaki sorun insanlarını dış görünüşlerine göre yrgılamaları

• 2ay

evet dis görünüşleri yüzünden surekli yargilaniyor insanlar acik olanda kapali olanda bende bundan bahsediyorum kapali ve acik demek bile yanlis

• başını neden kapattığı meselesi önemli. önyargılı değilim ama bu ne perhiz bu ne lahana turşusu durumlarına yuh bee diyebiliyorum ancak.

1|0
    0|0
  • çoğu moda diye kapanan kızlar

1|1
    1|0
    • 2ay

çoğu diyemezsin bağzısı diyebilirsin

• 2ay

Yanlış söyledin? Senin eğitime ihtiyacın var. Bu benim görüşümdür. Sana göre tabi ki yanlış olabilir. Benim için gözlem budur. Muhtemelen sen inatlaşmaya devam edeceksin. :) Gerçek seni özgür bırakır.

• 2ay

ne eğitimi?

• Ortaçağ kalıntılarından kurtulsak artık

1|0
    0|0
  • Yav arkadas sen onlara ne bakiyon onlar eskide kalmis kendini cok bilmis zanneden agzi laf yapsin diye bos bos havlayan insanlar

1|0
    0|0
  • çoğu beynini kullanmadığı için kıyafetleriyle birlikte banyo yapsalardı şaşırmazdım doğrusu D: :DFG:DFg

0|0
    1|0
    • 2ay

Şu an kendin beynini kullanmadığını kanıtladın

• 2ay

Yaşın 20 lâkin ergenlikten çıkamamışsın.
      Senin ailende kapalı bir bayan olmayabilir veya sevmeyedebilirsin.
      Fakat beyin ne alaka? Eğer ortaya beyinleri koyacaksak biz koyalım da sen ne koyacaksın o zaman? Olamaz çünkü sende.

• 2ay

@Eyçtisi neyden bahsettiğimi anlamamanda başka bir komedi bence sen sus :D ya da şöyle yapalım 10 yıl boyunca susmanı sağlıcam şimdi senin :D fdgdfg

• Ben önyargılı değilim başkasını bilemem

1|0
    0|0
  • niye önyargı yapalım ki? onlar da insan

1|0
    0|0
  • ön yargıyla alakası yok o kısı dalga gecmeye calısmıs.

1|0
    0|0
  • Onyargili degilim

1|0
    0|0
  • davranmıyorum

1|0
    0|0
  • bence haşemayla banyo yapmalılar sonuçta günaha girebilirler açık bir yerlerini görüp

0|1
    2|0
    • 2ay

dalga geçmeye mi çalışıyorsun

• 2ay

aslında çarşaf da yetmez allah korusun gözleri görünüyor dışarıdan. ölçülerine göre bir kutu yaptırsınlar önüne kamera sistemi koyup içerden kontrol etsinler. sıfır günah.

• Ayn öyle

1|0
    0|0
  • Önyargılı olmadım olmam onlarında kendince bir yaşamı var dalga geçmek haddime değil

1|0
    0|0
  • Önyargı değil dalga geçmek amacıyla sormuş bunu anlamadin mi

1|0
    0|0
  • hayır aksine daha çok hoşlanıyorum

1|0
    0|0
  • Ben insanları giyim tarzlarına göre eleştirmem, yaptıklarına göre eleştiririm.

1|0
    0|0
  • Öküz mu ariyon ortalık kaynıyor baksana

1|0
    0|0
  • Hayır davranmıyorum

1|0
    0|0
  • bazı kapalı kızların yaptıkları yüzünden bütün kapalı kızlara karşı bir önyargı oluşuyor

0|0
    1|0
    • 2ay

bazı ama küçük bir kesim için herkese böyle düşünmemelisin

• 2ay

ben kapalı değilim ama çevremde birsürü kapalı kızlar var ve çok düzgün ve ahlaklı insanları dış görünüşlerine göre yargılanmamalı

• 2ay

ben yargılamıyorum ama uzak durmaya çalışıyorum

• düşünme yetisi tartışma böyle şeyleri..

0|0
    0|0
  • Ole diosun da sokakta gezen saci acik kadin ondan daha namuslu nice kapali esarpli kadinlar namuslu ayagina yatio ama ruhu fahise

0|1
    0|0
    • 2ay

açık olup namussuz olanda var benim çevrmdeki kapalılar gayet düzgün ahlaklı kişilikler

• Benim için kapanmıyor ki. Ne diyebilirim.

0|0
    0|0
  • biri bilmiyorsa ona söylemen ögretmen dogal olandır
    O yüzden herkesi suclama
    Evet onun sorusu bilmediginden belki de. Bilmiyor demek ki.
    Herkes Kur'an okumuyor olabilir. Bu yüzden bu soranlara sacma yaklaşman doru olamaz

1|0
    0|0
  • ne alaka yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• İnsanlar her şeye ön yargılı zaten.

1|0
    0|0
  • Ceviz kadar beyin olunca düşünemiyorlar maalesef

1|0
    0|0
  • o değil de şu sıcaklarda nasıl dayanabiliyosunuz ben hala anlayabilmiş değilim. lan tişörtle askılıyla şıpır şıpır terliyom. acaba alışılıyo mu

1|0
    0|0
  • Dışarda ağızlarını açamazlar burda akıllarınca laf sokarlar. Kaale alma.

2|0
    0|0
  • nasıl banyo ettiginizi biliyoruz bence aranma yavrum.

0|1
    3|0
    • 2ay

ne demeye çalışıyorsun öncelikle ben kapalı değilim ikinci olarak malın teki böyle bir mesaj atıp bana kapalılar banyo ederkende kapalı mı diye sordu. Aranmak?

• O kadar sinir oluyorum ki... gormemeye calisiyorum cogunu.. yoksa kufredicem. Saygisizca yorumlar yapiyorlar

1|0
    0|0
  • ister açık ister kapalı kimene

1|0
    0|0
  • Kapanmak aklımda var.
    Ön yargıları da umrumda değil.

1|1
    0|0
  • 2-3 cahile bakıp genellemişler.

1|0
    0|0
  • Ben başörtüsune yapışıksınız sanıyordum sağol açıkladığın için

0|0
    1|1
    • 2ay

ben kpalı değilim malın teki geldi bana mesaj attı kapalılar başortüsüyle mi banyo ediyor iye sinirlendim

• Kesinlikle.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Öyle insanlarla muhatap bile olmamalısın bence. Nasıl saçma bir düşüncedir o ya.

1|0
    0|0
  • Şimdi ben o konulara girmek istemiyorum ama hem kapalıyım diyen hem de vücudunu saran şeyler giyen insanlar da var bu yuzden birazda on yargili davraniyorlar.

0|1
    0|0
  • saygısız yorumlar yapılıyor evet

1|0
    0|0
Yükleniyor...