Allah eşcinsel yarattığını neden lanetlesin?

Ben hem müslümanım hem de lgbt bireyi..

Ama bu düşüncelere aklım ermiyor

0|1
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Bir tane hadis var. Paylaşayım.“Ahir zamanda eşcinsel 3 kısım olur:Bir kısmı konuşmak ve yüze bakmakla,
    diğeri, kucaklaşmakla yetinir. Bir kısmı da bu işi bilfiil yapar. Allah’ın laneti
    bunların üzerine olsun! Eğer ki tevbe ederlerse, tevbe edenin tevbesini Allahü
    teala kabul eder”
    HADİS-İ ŞERİF.(DEYLEMİ)... bence yeterli

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş bu bir sınav. Allah peygamberine verdiği çocukları bile tek tek aldı. Onu bu şekilde imtihan etti. Seni neden imtihan etmesin? Senin imtihanın emre itaat mı? Emre ihanet mi? Onu bilmek. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah ne yaptığını bilmiyor. Sen de yakında çıkarsın dinden.

0|0
    0|0
  • kadın olman gerekse kadın olurdun.
    yaratımda sıkıntı yok sizde sıkıntı var.

0|1
    1|2
  • Escinsel dogustan olunmiyor.. Cocuk donemi ve sonrasi bilincdisinda yerlesiyor. Pyschologik birsey kesinlikle.. Transseksuele saygim var.. Cunku bazen cinsiyet konusunda dogusta sorun olabiliyor. Ama digerlerine saygim az.. Muslumansan bu durumu sorgalayacaksin.. Ve ortada bir yanlis varsa muslamanligindan dolayi, imanindan ve Allah sevgisinden dolayi degistireceksin.

0|0
    0|0
  • Kimisini de hırsızlığa meyilli olarak yaratıyor yahut bazı uzuvlarını eksik yaratıyor. Yani kısacası herkese bir imtihan söz konusu. He imtihanların hepsi eşit düzeyde mi bilmiyorum. O konuda ben de bir açıklık getiremedim.

0|0
    0|0
  • yani fiziksel yönde zıt olduğundan olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eş cinsel olarak yarattığı kavmi, eş cinsel olduğu için helak ediyor ne manyak adam :D

0|0
    1|0
    • 3ay

eşcinsel mi yaratmış sapıtmışlarmı eşcinsel yaratılış diye bir sey olur mu bir süreç mi olur sence

• 3ay

teşekkürler, biraz biyoloji bilgisi olan zaten bana hak verecektir, eş cinsel düşmanı bir dindir islam fakat bu kişi nedense müslüman ve eşcinsel :D

• 3ay

Aynen hahaha 😄😄 inanç meselesi

• sınavda yanlış şıklarda oluyor

0|0
    0|0
  • Allah kimseyi eşcinsel yaratmaz.
    Bu bir seçimdir, pedofili, necrofili, zoofili gibi..

0|0
    0|1
  • Allah eşcinsel mi yaratıyor 😀😀😀😀😀😄😄😄😄😀😄😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...