Annemin başına gelen olay polis arkadaşlar özelikle baksın detayda?

annemin elinde poşetler varmış 2 genç yardım edebilirmiyiz demiş annem yok demiş teyze eviniz nerde yakınmı uzakmı demiş annem korkmuş hemen başka markete girmiş oyalanmış sonra çıkmış çıkarken 50 metre uzakta bekliyorlarmış annem çaktırmadan ordan uzaklaşmış bu olay sabah olmuş... akşama doğru gene ekmek almaya çıkmış her mahlenin sokakta oturan yaşlı bayanları olur... annem ordan geçerken annemi çağırmış seni 2 kişi sordu evi falan nerde tanıyormusunuz demiş... annem bunları bana anlatırken sesi titriyordu birdaha markete gitmem korkuyorum diyor.. bunların amacı ne acaba polise şikayet edelimi ben bile korktum yani kafamda deli sorular böyle olay başına gelen var mı... trol diyecekler vardır ama cidden gerçek hata şu an babam işten geldi annem onada anlatıyor sesi geliyor

Güncellemeler:
polis arkadaş hiç yok mu
annem babam şimdi mahale karısının yanından geldi... kadına o zenginmi yoksa fakirmi demişler...2 ihtimal var fakir olduğunu tahmin edip yardım etmek amacındalarmı.. yoksa zengin olduğunu öğrenip evi soyma amacındalarmı

0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...