Annemin başına gelen olay polis arkadaşlar özelikle baksın detayda?

annemin elinde poşetler varmış 2 genç yardım edebilirmiyiz demiş annem yok demiş teyze eviniz nerde yakınmı uzakmı demiş annem korkmuş hemen başka markete girmiş oyalanmış sonra çıkmış çıkarken 50 metre uzakta bekliyorlarmış annem çaktırmadan ordan uzaklaşmış bu olay sabah olmuş... akşama doğru gene ekmek almaya çıkmış her mahlenin sokakta oturan yaşlı bayanları olur... annem ordan geçerken annemi çağırmış seni 2 kişi sordu evi falan nerde tanıyormusunuz demiş... annem bunları bana anlatırken sesi titriyordu birdaha markete gitmem korkuyorum diyor.. bunların amacı ne acaba polise şikayet edelimi ben bile korktum yani kafamda deli sorular böyle olay başına gelen var mı... trol diyecekler vardır ama cidden gerçek hata şu an babam işten geldi annem onada anlatıyor sesi geliyor

Güncellemeler:
polis arkadaş hiç yok mu
annem babam şimdi mahale karısının yanından geldi... kadına o zenginmi yoksa fakirmi demişler...2 ihtimal var fakir olduğunu tahmin edip yardım etmek amacındalarmı.. yoksa zengin olduğunu öğrenip evi soyma amacındalarmı

0|0

En İyi Kız Görüşü

• polise gidin söyleyin mümkün olduğunca anneni yalnız başına dışarı çıkartmayın yanında sen veya baban olsun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar bence hırsızlık şebekesı uylelerı dıkkatlı olun bunlar boş gezmezler ve para ıcın kımseyede acımazlar polıse şikayette bulunun bır sey cıkmasa bıle onemlı olan şikayetın olması olmaz ya ılerde onune cıkarsa bunlar yıne en azından sıkayet vardı onceden polısler mecbur ışlem yapar ama annen bır sure dışarı cıkmasın derım ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Polise sikayet etsen ortada olay yok pek ilgilenmezler annen bir kac gun disari cikmasin kapiyi kimseye acmasin dikkatlibolsun bakalim.

0|0
    0|0
    • öyle yapacaz zamanla beli olur

• Polise gidin

0|1
    0|0
  • Allah Allah neden sormuşlar ki?

0|0
    0|0
  • Kardes anneni yanliz birakma
    Bisey eksik olursa sen veya baban gidip alsin
    Annen kapiyi guzel kitlesin
    Yanina sopa tasisin
    Ve biber gazi
    Kadina bsiey yaparlar belli olmaz
    Dikkat edin
    Polise git bir danis
    Ilgilenir belki dene bakalim

0|0
    0|0
    • kadını ödü kopmuş zaten sesi titriyordu anlatırken.. polisi arayacaz hiç olmasa belki bunun bir sebebini açıklar belki benzer olaylar olmuştur

• annem babam şimdi mahale karısının yanından geldi... kadına o zenginmi yoksa fakirmi demişler...2 ihtimal var fakir olduğunu tahmin edip yardım etmek amacındalarmı.. yoksa zengin olduğunu öğrenip evi soyma amacındalarmı

• Aynen bence de oyle
      Pislikler
      Dikkat edinn

• Polisler cinayet olmadigi surece ilgilenmiyorlar. Soyliyim de..

0|0
    0|0
    • cinayet olduktan sonra zaten ilgilenmesin

• aldıkları maaş helalmi haramı tartışmak lazım

• bizim polisimiz diye birsey demek istemiyorum ama ihtiyacimiz oldugundada gelmiyorlar iste.

• aha. mıçtınız. polise şikayet edin bence. ne olur ne olmaz.

0|0
    0|0
    • valla bilmiyorum benimde kafam karışık

• Polise gidin kardeş, sapığın türü çok, şakaya gelmez.

0|0
    0|0
  • Bence gidin

0|0
    0|0
  • Hemen polise gidin

0|0
    0|0
  • Iyi niyette olsa bu kadar dusulmez hele bu zamanda bnce kesinlikle polise gidin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Polis böyle şeyleri şüpheli olmadan dikkate almıyor ki

0|0
    0|0
  • hırısızlık gasp olablir dikkat edin

0|0
    0|0
  • Ah hep o bilezikler...

0|0
    0|0
  • La mall ara hemen polisi annene bişe olduktan sonra polisi arasan ne yazar ara hemen gelsin ekip anlatın durumu

0|0
    0|0
    • arayacaz inşallah olayı basite alıp umursamazlık yapmazlar

• kardeş takıcan beline bir sustalı annenle beraber gitcen veya bir şekilde bulcan o elemanları

0|0
    0|0
  • Kardeşim hırsızlık için öyle soruyorlar tek görünce

0|0
    0|0
    • benimde aklıma o geldi.. poşetleri yardım amaclı yaklaştılar annem vermedi... ama mahale başında oturan kadına niye sordular o kafamı karıştırdı

• tek değiliz o konuda sıkıntı yok.. bakalım zaman gösterecek

• Hayırlıısı olsun kardeşim iyi akşamlar

• Baban halleder bence

0|0
    0|0
    • babam sinirlendi zaten annemle o mahale karıların yanına gitti şimdi olayı tam anlamak için

Yükleniyor...