Medeniyet soyunmaksa hayvanlardan medeni hic bir varlik yok ozaman degilmi?

ey bati hayranligiyla yanip tutuşan insan, anlamazmisin daha kanindan akan şu asil kanin degerini? allahin sana vaadettigi bu yüce Islam dinini? cehennem var cennet var yaratan Allah var. peki sende nevar?

2|3
18|6

En İyi Kız Görüşü

• Medeniyetin beden acmak oldugunu kim soyledi? Sanirsam Yunus Emre'nindi bu. Pardon, batilasmayip ne yapmayi düsünüyorsun? 3-5 kadin daha bulup kendine kucuk harem kurmayi mi? Haklisin bu daha cok medenice.

2|0
    0|0
    • 2ay

sallanda boyunu görelim.. acizsin iste

• 2ay

Gül ozaman

• 2ay

Kardes, senin beyin error vermis.
      Reel'de oturup seni ciddiye bile almam ben.
      Sana ögretilenle yetinmis kendini bir gram gelistirmemissin! Sig düsüncelerin var, milletle bir sey bile tartisamiyorsun hep ayni kelimeler, cümleler. Tavsiye, kitap oku kitap iki üç bir sey ögrenirsin. Sen "Ali ata bak" kisminda kalmissin. Fikrini kendi kelimelerini kullanarak bile aciklayamiyorsun.

En İyi Erkek Görüşü

• Yenilikçi kavramlara kapalı olan insanlar hayatını bir çarka çevirip hamster gibi koşarlar, yenilikçilerin denekleri olurlar ona göre :)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Seni ilgilendirir mi?

Zİna da yaparım istediğim gibi de giyinirim.
    Hele bir de "E o da açık giyinmeseymiş." diyenler yok mu deli oluyorum.
    Yobaz insanlar

2|0
    0|3
    • 2ay

Bırakın şu özgürlük adı altında kaşarlaşmayı :)

• 2ay

Hala konuşuyo Allah'ın sümük kafalısı valla son kez yazıyorum biraz araştır bu eleştirdiğin konuları bol kitap oku bak fikirlerin nasıl değişecek umarım dikkate alırsın da karşındaki bayana hakaret etmeyi, suçu günahı seni hiç ilgilendirmeyen insanları yargılamayı kesersin. O zaman daha çok dikkate alınırsın emin ol. Daha bir şey yazma, cevaplamayacağım. Ama bence önerilerimi dikkate al bunu gerçekten iyiliğin için diyorum biraz kendini geliştir bu sakıncalı bir şey değil. Saygılarrr

• 2ay

@bilibilitonkiki ya sana ne bir git daha 😂

• Çok güzel. İnşallah kapanirim.

0|2
    1|0
  • Medeniyet ve moda denen şey saçmalığın daniskası batıya özene özene ne hale geldiğimizin farkında değiliz ne yazık ki

1|0
    0|0
  • Insanlar hayvanlardan daha vahşi hale geldiler farkındaysan. Hayvanlardan daha tehlikeli olduk

0|0
    0|0
  • Wowowowo mükemmel

0|0
    1|0
  • Ya şimdi şiirin dizelerinde şu sözler geciyordu "eğer namus iki bacak arasında olsaydı Allahta ineği çıplak yaratmazdı."
    Her insanin gorüsu farklidir sen boyle dusunuyorsun ben boyle dusunmuyorum.

2|0
    0|0
  • Medeniyet soyunmak değildir ; medeniyet insanların seçimlerini özgürce yaşayabilmesini kaldirabilmektir , bir insan açık giyinse de kapalı giyinse de bunda bir art niyet aramayıp tamamen hoşgörülü bir şekilde yaklaşabilmektir 😊

1|0
    0|0
  • Pffff

0|0
    1|0
  • Doğru söylüyorsun.

0|0
    0|0
  • Medeni olmak acmaksa bedeni...

1|0
    0|1
  • medeni olmak soymak bedeni hayvanlar ozaman bizden daha medeni der giderim.

0|0
    0|0
  • Çıplaklık medeniyet se eğer, hayvanlar ezelden medeniyetmis meğer. ... dünya ne hâle geldi. .
    İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum. .

0|0
    1|0
  • Yav heee

1|0
    0|0
  • Sadece kadınlara seslenmende şov yapma.

0|0
    0|0
    • 2ay

erkeklerden soyunan yok mu kukla?

• 2ay

Ben kime kuyruk sallıyor muşum lan? Sen kimsinde bana iftira atıyorsun! Sana ne benim ibadetlerimden ne salak insanlarsınız. Sana karışma yetisini kim veriyor cahill!! Bizim yüzümüzden mi lan defol be zeka seviyen yerlerde.

• 2ay

Aynen öyle, sen kendi nefsine sahip çık millete de karışma ki gerçekten dinini iyi bilen bir müslüman olasın. Her koyun kendi bacağından asılır.

• MEDENİYET DEDİĞİN TEK DİŞİ KALMIŞ CANAVAR

0|0
    1|0
  • Helal

0|0
    0|0
  • Ya bırakın bu klişeleri dmgmhm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Medeniyeti giyinmek olarak tek çatı altında düşünüyorsan dünya başkenti suudi arabistan olurdu

1|1
    0|0
    • 2ay

ha bu arada , sen ve senin gibi müslümanlar tek çıkış yolunu dua etmek olarak düşünmeye devam ettiği sürece emperyalistlerin köpeği olmaktan kurtulamayacaksınız. arap zihniyetine devam

• 2ay

Cehennem korkusuyla yaşamıyorum ben , bu dünyaya iyi bir insan olarak veda etmek için uğraşıyorum. Ben bir çocuga çikolata alırken başımın gözümün sadakası olsun demiyorum. Medeniyet işte budur. Ses kes şimdi

• 2ay

ses kestirerekmi medeniyet sagliyorsun sen? tabi ya Pardon kukla oldugunuzu unuttum biran, kefere bey

• medeniyet beynini kullanmak olsa sen burdan def edilirsin ama şanslısın medeniyet diye bişey kalmadı sadece yaşıyan ölü...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Medeniyetleşme yabancılaşma dğsildir Türk kalarak müslüman kalarakta medenileşebilirsiniz

1|0
    0|0
  • Mehmet Akif Ersoy.

0|0
    0|0
Yükleniyor...