NASIL DAVRANMALIYIM?

Merhaba arkadaşlar bu sene lise son sınıfım sınıftakilerle çok aram yok sevmiyorum yani haftada 2 gün okula gidiyorum bana karşı olan tavırlarını çok takıyorum bir dışlayıcı küçük düşürücü tavırları var neyseki şimdi o korkuyu biraz aştım sınıfta nasıl davranmalıyım önerilerinizi bekliyorum

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• benimde durumum senle aynıydı sınıfta sadece samimi olduğum 1 arkadaşım vardı gerisi hiç biriyle alakam yoktu 2 gün okula geliyorduk soğuktuk onlarda beni sevmiyordu bende sevmiyordum onları varsa 1 tane arkadaşın sürekli beraber olun koruyun kollayın birbirinizi sizi tek görüp üstünüze yürürlerse aynı sizde onların üstüne yürüyün mesala bana korkuyorlardı üstüme gelmeye ama ben okula gelmediğimde arkadaşımı tek görüp çok kez üstüne gittiler sen sen ol cesaretli ol kızda olsan yumruğunu masaya vur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ayni durum bendede vardi son 2 yil boyunce hemde. neyseki kurtuldum. ipleme bosver cokta saapmamak lazim. mezara goturcek degilsin.

0|0
    0|0
    • 3ay

ya nasıl aştın sınıfta nasıldın tek falan mı oturuyordun

• 3ay

yani. birde onlar mezun olduktan sonra toplanir hic birsey olmamis gibi aa canim gelsene der. sagol canim almiyim de. ben hic bir bulusmalarina gitmiyorum.

• 3ay

aynenn

Erkekler Ne Diyor 5

• son sınıfsan hiç takma beni ne severlerdi ne sevmezlerdi bende pek takmazdım zaten son sene dedim şimdi beni arıyolar 😂😂

0|0
    0|0
  • Başını dik tut gerisine karisma birak ne derse desin ne tavır yaparlarsa yapsınlar

0|0
    0|0
  • duval duval :D

0|0
    0|0
  • Abi haftada 2 gün nedir? Sizin okulda kalma yok mu?

0|0
    0|0
  • Bende bu durumu yaşadım. Derslere sürekli katılarak sınıfa kendini sevdir. Arkadaşların sana adım attığında sevecen ol. Mizah yeteneğin yüksek olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• rahvan gitsin.. bir daha görmeyeceksin nasılsa

0|0
    0|0
  • Kendin gibi olmalısın, öyle insanları kafana takmamalısın

0|0
    0|0
  • caliskan ol kopya isterler

0|0
    0|0
  • umursamaz ol

0|0
    0|0
  • En azından cana yakın bu arada haftada iki kere gidiyorsan nasıl kalmadın ben onu anlamadım

0|0
    0|0
  • umursamaz takil knk

0|0
    0|0
  • Aciktan oku

0|0
    0|0
  • Saglik meslek ogrencisi misin..😂😂😂 bende ayni dertten muzdaribim

0|0
    0|0
Yükleniyor...