Unutmak neden bu kadar kolay?

İnsanların çoğu neden her şeyi ışık hızında unutuyor? Unutmak neden bu kadar kolay? #Caterina

5|8
22|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• zaman sana unutturuyor once yuzu sonra yasananlari sonra sesleri unutuyorsun

1|0
    0|0
    • 2ay

Katılıyorum. Önce yüz sonra yaşananlar ardından sesler..

• 2ay

@dreamandreality sonra ansızın çıkıveriyor müsvettelerin arasından onun yazısıyla yazılmış bir post kağıdı ya da gardropta gizlenmiş bir bluz ya da süpürürken yatağın altında bulduğun bir toka ve hepsi geri geliyor tüm o unuttuğunu sandıkların hatta fazlasıyla birlikte...

• 2ay

@Seerrcaann sonra yüzünde bir gülümseme ile bütün hatıraları silip herşeyin hayırlısı diye geciriyosun icinden :)

• işimize öyle geliyor

1|0
    0|0
  • bende çok unutkanım :S

1|0
    0|0
  • Değer. Değeri olmayan herşey unutulur. Dış fırçanı kaybetmek sana acı vermez ama mercedesine molotof atsalar ölürsün acıdan heralde..

3|0
    0|0
  • Beyin transtan çıkar unutursun, hep beyninde tutarsan herşeyi beyin bozulur

1|0
    0|0
  • Nasıl kolay unutulduğunu biliyorsan, konuyla ilgili bir bence paylaş herkes faydalansın. Ks de üye olan kızcağızların çoğu unutmamak tan şikayetçi

1|0
    0|0
  • kimi nankör oldugundan , kimisi unutkan oldugundan , bazilarida gecerli sebeplerden unutuyodur

1|0
    0|0
  • Çünkü;
    Öyle.

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum...

1|0
    0|0
  • Unutana kolay, unutulana zor.

1|0
    0|0
  • Yok değil

1|0
    0|0
  • Unutulması gerekenleri unutmak gerek

1|0
    0|0
  • unutmak çoğu zaman huzur verir

1|0
    0|0
  • Hiç kolay değil

1|0
    0|0
  • Kolay mı? 😔

1|0
    0|0
  • Ben unutamam

1|0
    0|0
  • acısı gecer sadece kanka

1|0
    0|0
  • Unutmak kolay degil... siz sadece hatirlamak istemiyorsunuz. hepsi bu

1|0
    1|0
  • Unuttum demek bile seni hatırlamaktır...

1|0
    0|0
  • Çünkü hayat 2 gün amıha koyam onu da unutmayıp kendimi yıpratarak mı geçirem

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...