Kadınlar Neden aksamlari kocası gelince Dirdir yapmaya başlar?

Kadınlar Neden aksamlari kocası gelince  Dirdir  yapmaya başlar?
Erkeğin başının etini yiyen kadınlar, erkeği bir tür stres atma seansimi görüyor?

Güncellemeler:
3ay Dirdir yapan yok
3ay Hepsi çok nezih

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Günlük konuşma limitini dolduracak birini bulamadıysa dırdır kaçınılmaz oluyor. 😁
    Ama kadın kocasını düşünmeli onu evde dinlendirmeli ki adam evinden de kadından da soğumasın 😊
    Bunun için de eğitim şart. Evlilikten önce nasıl huzurlu bir yuvaya sahip olabileceģini hem erkek hem kadın öğrenmeli

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Butun gun enerjiyi toplayip aksama sakladigi icin olabilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• valla ben konuşmayınca kocam sen neden konuşmuyorsun, bir sorun mu var, noldu sana, hadi konuşsana, valla senin de muhabbetine doyum olmuyor! diye laf sokar durur. muhabbet edelim ister. arada onu dinliyor muyum diye sorular sorar, imtihana tabi tutar beni. :))) bizde bir gariplik var sanırım. bu erkekler neden kadnların konuşmasndan rahatsız olur, benim adam neden susmamı istemez valla ben çözemedim.

0|1
    0|0
  • bütün kadınları bir tutmayalım lütfen. genelde bu kişiler çalışmaz ve hayatı monoton olduğu için hayattan tat almazlar fark etmeden de böyle bir davranış sergileyebilirler. eşlerin birbirini anlaması gerekir :)

0|2
    0|0
  • Hak ediyorlar

0|1
    0|0
  • Dili sisiyor akşama kadar birde konuşacak hiç arkadaşı yoksa 😂

0|1
    0|0
  • Ben yapmazdım..

0|3
    0|0
  • Kızlar konuşmayı sever, dinlemeyi sevmez ; erkekler konuşmayı sevmez, dinlemeyi sever. Düzen böyle bozmayın..

0|1
    0|0
  • Çalışmayan kadındır o 🙄

0|1
    0|0
  • Erkekler emekli olduğu zaman neden akşama kadar karısına dırdır yapıyorsa, aynı nedenden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sussan niye susuyorsun. Konuşsan niye konuşuyorsun. Uzansan dağıtma ortalığı yeni topladım. İstesen bugün kirpik diplerim ağrıyor. Bele bele devam eder. Ne bileyim dillerinin kemiği yok ki

0|1
    0|0
  • Sevgilim olsun da, dırdır yapsın
    fark etmez. :D

0|1
    0|0
  • Kadınlar böyledir

0|1
    0|0
  • kezbanlar

0|1
    0|0
  • Adam kıskanç. izin vermiyor eşinin dışarı çıkmasına. tüm gün sıkılan bunalan kadıncağız naapsın

0|1
    0|0
  • galiba

0|1
    0|0
  • Kadinlara akil vereyim bir erkek olarak ve bunuda benim Hoca tavsiye etti cami hocasi... bir erkek isyerinden veya yorgun halde eve gelince bir saat rahat birakin bir nefes alsin bin kendine gelsin... ondan sonra alis verismi yapacaksin.. gezmeyemi gideceksin.. dolap mi kuracak ---ozaman söyle.. ama bir saat zaman ver adama

0|0
    0|0
  • sadece kocalarına değil onlar anlatmak istedikten sonra
    isterse part time yemek dağıtımı yapmaya gelmiş insana bile anlatırlar

0|0
    0|0
  • Adam zaten işte yorulmuş bide eve gelince dırdır.😄

0|0
    0|0
  • EEEe, gün boyu bileglediği diliyle kimi kesicek

0|0
    0|0