Kapat

bir polisle evlenir miydnz ?

polislerden nefret eden bir ben deglm herhalde. benden başkaları da var eminm onlara görelm hadi.

Güncellemeler:
polis dedign şey iktidarı halktan korur.
ne halt olduklarnı biliyorum. 3 kuruş için kölelik yapan. halkın arasndan çıkıp halkı denetleyen iktidar köleleri hepsi.

0|0
15|10

En İyi Erkek Görüşü

• allah izin verirse polis olacam hedefim budur. polislerde senin gibilerle uğraşmaz bile kafana takma :)

6|1
    2|0
    • ayy canları cehenneme

• Benim Atam Osmanlı be senin gibi yahudi köpekleri değil.

• osmanlı işte al. ne olacak ki başka. arap kırıntıları sizi

En İyi Kız Görüşü

• Sen Nasıl bir pezeveksin yarın bir gün ananı babanı bıçaklamaya kalksalar polis i ararsın hemen şimdi gelmiş sevmiyorum diyo o Zaman sen git doğu da öl bombalar sende patlasın daha doğuya bile gitmeye korkar senin gibiler gelmiş bir de sevmem bilmem ne falan 😠 EVET evlenirim hatta evlinicem polis olunca ne oluyormuş

4|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• @sorsorr polis olacaksan önce bunun gibileri görmezden geleceksin kardeşim. Saatlerce, günlerce dil döksen, sayfalar dolusu cevap da yazsan değişmez görüşleri.
    O zaman ne diyoruz?
    Yav he he
    Dipnot : bu gibi insanların hiç umrunda olmayan o şanlı bayrağı hayatının yarısında kalbinin üzerinde taşımak istiyorsan ve bu konuda herhangi soru veya yardım alabilme ihtiyacın olursa buralardayım.
    Dur gitmeden bir daha diyeyim.
    Yav he he haklısın

2|1
    2|0
    • Unutmadan her ne kadar hesabını kapatmış olsan da bir ihtimal bu yorumu okursun düşüncesi ile.
      @CanerAnk abim bu durumdan seni istisna tutuyorum.
      Saygılar efendim :)))

• Soru sahibi -1 verme tamam biber gazı atmayacağim söz 😅

• Eyvallah Bora abi nediyorsan o yav he he. 😂

• Polisten nefret mi edilir amg

4|0
    1|0
  • 15 Temmuza kadar polis dusmani idim. Su an polis dusmanlarinin dusmaniyim.

5|0
    0|0
  • umrumda değil sevmem

1|0
    2|0
  • Neden evlenilmesin?

1|0
    0|0
  • İşi bırakırsa olabilir belki.

0|0
    0|0
  • devletin polisini severim kisilere kopeklik eden yapmacik polisleri sevmem tercih senin

0|0
    0|0
  • Derdin neyde nefret ediyon geceleri rahat uyuyosan gündüzleri orda burda geziyorsan onların seni koruduğundan bu devleti koruduğundan laflarına dikkat et

5|1
    1|0
  • hayatta işim olmaz

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Polislerden askerden nasl nefret ediyorsunuz sizya lütfen birşey olunca karakola gitmeyin açıkcası ben seviyorum eşimde asker ya da polis olsa keşke hem yakışıklılar hemde boy pos yerinde hepsinn bide şimdi çoğu kas çalışıyo vatanını biri olarak vatana hizmet eden bir eşle evlenmek isterim

2|1
    1|0
    • polislerin tek görevi vardır o da iktidarı halktan korumak

• Sana demedimki :)

• Pardon ozaman 😊

• Başına bir halt gelsin, tabanların bir yerine vura vura en yakın karakola koş da göreyim ben seni. Gerçi bizim görmemize de gerek yok, tükürdüğünü yalaman yeterince koyacaktır sana.

4|0
    1|0
  • Benim babam da polis götünüz sıkıştığında polis diye koşmayı bilen sonra onları kötüleyen kopeklerdensin. Tabi ki maaş karşılığı yapacak herkes para kazanmak için okuyor kazanıyor çalışıyor. Bence sen git bir fetöş ile evlen çok yakışırsınız

4|0
    1|0
    • kim kosuyor lan poliseamk herkes onlardan uzak kaciyor. sizin gibiler iste bir

• Evlenirim. Sen nasil polisini kotulersin afedersin ama gercekten o... neyse.

4|0
    1|0
  • tabiki de evlenirdm. Vatanıni seven koruyan bii insan. Polisi sevmeyenlern kim olduklarını açıkça görüyorz
    Canınız cehenneme...

3|0
    1|0
    • malsnz mal

• Senin gibi ucuz insanlara ağzımi bozamam.
      Dedigim gibi canınız cehenneme

• senin gibi arap kırıntılarından elbet kurtulucaz

• Basın sıkışınca da aramayı bilirsin

3|0
    1|0
  • yani istemezdim açıkcası hele hele türkiyede yaşıyosa

1|0
    2|0
  • Evlenmem

1|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Nefret sebebin ne canım?

0|0
    0|0
    • polis dedign şey iktidarı halktan korur

• evlenirimm

1|0
    0|0
  • polisten nefret mi ediyosun anonim? harbi harbi?

0|0
    0|0
  • Ben evlenirim elbette

0|0
    0|0
  • evlenmem hepsi psikopat çıkıyor sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...