Siz de 'evlenince gezemezsiniz' düşüncesine katılanlardan mısınız?

Sizde 'evlenince gezemezsiniz' düşüncesine katılanlardan mısınız? Evlenince özgürlüğünüzün kısıtlanacağını mı düşünüyosunuz? Yoksa herşeyi sevdiğiniz insanla yapmanın daha güzel olacağından mı yanasınız?

0|1
53|36

En İyi Erkek Görüşü

• Evli biri olarak tabiki birlikte gezdik birlikte hareket ettik. Ama hele birde yaşınız geç evlenmişseniz birazda çocuk için geç kalınmış hissediyorsanız bu gezme tozma işlerini çokta uzun tutamıyorsunuz. Yani ilkokulda çocuğun veli toplantısına 50 yaşında dede gibi gitmek pekte hoş olmaz bana göre. bu benim düşüncem tabiki beni bağlar sadece.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sahsi fikrime gore asil evlenince gezilir
    cunku simdi mesela annemler endonezyaya ya da hindistana gitmeme izin vermezler basima birsey gelir hemde gezmek icin parayi ailemden isteyemem benle beraber 3 kardesime dahami baksinlar yoksa kiz oldumu kaldimi basina bisi mi geldi diye merak etsinler?
    ama esim olsa yanimda ailem beni merak etmez basimizi alir ceker gideriz hem kiz basima bilmedigim yerlerde korkum da olmaz ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Çok özgürlük başa beladır.
    Evlenince eşimle gezerim çok sorun değil.
    Çok gezen biride değilim hani çok fazla koymaz bana

0|0
    0|0
  • Ya evlenince istenilen yere gidemeyebilirsin ama hic gezemesin diye bir kuralda yok ortak karar alinarakta eglenilebilinir hem sevdigin yaninda insan nasil mutlu olmasi gezmeye ;)

0|0
    0|0
  • Her şey kafa dengi birisiyle evlilik yapmaya bakar. Evliyken de pekala güzel gezilebilir. Çevremde bunun birkaç canlı örneği mevcut.

1|0
    0|0
  • Ben gezerim ya.

0|0
    0|0
  • Valla bence ülkede kıt akıllı adam çok olduğu sürece evlenince bırakın gezmeyi kendinize bakmaya fırsatınız olmaz. Herkes için geçerli değil elbette ama ne yazık ki böyle tipler çoğunlukta. Size insan muamelesi yapmayıp hizmetçisi gibi kullanıp her işi bekleyecekler, çocukları tek başınıza yapmışsınız gibi size kitleyecekler bir de sen saldın kendini sanki diyip dışarı gözleri kayacak bu zihniyetini siktiklerimin. Allah hayırlısıyla, kıymet bilenle karşılaştırsın gerisi kolay

0|0
    0|0
  • Yok katılmıyorum 2 kişi gezeriz daha iyi olur diyenlerdenim :)

2|0
    0|0
  • Ben zaten gezmeyi sevmiyorum sıkıntı yok 😂

0|0
    0|0
  • Herkesle gezemezsin tabi. Ama eşinle bağın iyiyse, sevgiyi tam anlamıyla karşılıklı yaşıyorsan, onunla ve evli bir çiftin görüşebileceği kriterde arkadaş çevresiyle çok güzel etkinlikler yapılabilir.

0|0
    0|0
  • Katilmiyorum. Evlenince hanim istedigin yere gezsin bunu niye engelleyim ki. Yanliz baska erkekler gezmene izin vermem.

0|0
    0|0
  • Tam tersi 2 kişi üstelik sevdiğin insanla birlikte daha güzel daha iyi gezilir. Belki daha az gezilir ama öz gezilir😊

1|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    0|0
  • Evlenince hayat biter

0|0
    0|0
  • Herşeyi sevdiğinle yapmak güzel olmalı. Ukrayna Rusya gibi 4-5 yer hariç tabi😂😂

0|0
    0|0
  • evet öyle düşünüyorum, bizde ters etki yapıyor heralde :/ liseden üni'den ne sap adamlar bilirim ot gibi yaşayan ama evlendikten sonra her fırsatta bi' yerlere gider hale geldiler..

0|0
    0|0
  • evlendiğin kişiye hayata bakışına bağlı

0|0
    0|0
  • Özgürlüğüm kısıtlanması her şeyin bitişidir benim için. Olmazsa olmaz.

0|0
    0|0
  • evliler cevaplasın :D

0|0
    0|0
  • yoo hanım benim kafadan olursa her yere gideriz

0|0
    0|0
  • Kişiler ve maddi olanaklarda biter iş.

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum. Boş beleş gezeceğime eşimle gezerim daha iyi.

0|0
    0|0
  • Kesin ve net o oyle zaten
    Gerci simdi de pek fark yokta bende
    Evlenince hic olmaz

0|0
    0|0
  • Keşke tek mesele gezmek olsaydı.

0|0
    0|0
  • Asıl evlenince gezerim ;)

0|0
    0|0
  • Bazen kendimi havalimaninda bulur ilk ucakla bir ulkeye giderdim eskiden..

0|0
    0|0
  • Abi evlenince çok kötü olur hayatın yaa.

0|0
    0|0
  • Saçma hem bu fotoğrafı paylaşan hatun evli.

0|0
    0|0
  • Beraber yapmak daha eğlenceli olur

0|0
    0|0
  • Evliler bunu cevaplasa daha iyi olur

0|0
    0|0
  • şşşşt evlilik iyi bir sektör değil :)

0|0
    0|0
  • Yoo gezerim kim kısıtlıyo hayırdır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 52

• Öyle bir şey olursa çok üzülürüm :) Neden olsun çünkü di mi :)

0|0
    0|0
  • Evlenince degil, cocuk yapinca gexemezsiniz :d

1|0
    0|0
  • Neden gezilmesin ki.. Ayrıca evlendim diye tüm vaktimi kocama adayamam ailem var arkadaşlarım var onlarla da gezerim.

0|0
    0|0
  • Evlenince cok daha fazla gezdim. Hicbir seyden geri kalmadim. Cok güzel yerlere gittim eşim hicbir zaman sıkmadı. Hep elinden geleni yaptı. Simdi riskli giden bir hamileligim var buna sebep pek gezme imkanımız olmuyo. Bu da eşime bağlı bişey değil. O da istemezdi böyle olmasını

0|0
    0|0
  • Evlenince gezemezsin özgürlüğün kısıtlanır, çocuğunuz olacak yatırım yapın, evlenmeden gezemezsiniz beraber ayıp, kız başına mı gezeceksin ayıp. Sonra neden herkes mutsuz.

0|0
    0|0
  • Eşimle anlaşırsam anasını bile ağlatırım 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Gezeriz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle herşeyi beraber yapmak👌

0|0
    0|0
  • Asıl evlenince gezilir evlenmeden sanki ailesiz bir yere gidebiliyoruz

0|0
    0|0
  • Evlenince hayatimi paylasmak istiyorum, baskasinin hayati olmak degil. Yani esimle de gezerim seve seve, kendi cevremle de.

0|0
    0|0
  • Hayır kısıtlayıcı biriyle evlenmem zaten. Evlilik böyle bişey olmamalı bence

0|0
    0|0
  • Evet ne yazikki oyle herkes icin gecerli degil tabi esinin isi iyiyse arkds gibiysen buyuklerde karismiorsa gezersin

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Eğleceden anlamayan biriyle işim olmaz kaldı ki evlenicem de izin vermeyecek.

0|0
    0|0
  • Valla ben evliyim. İstediğim gibi gezemiyorum. Hep eşle gezilmez ki. İnsan arkadaşa eşe dosta da ihtiyaç duyuyor.

0|0
    0|0
  • Işte bu karşı Tarafın kim olmasıyla çok önemli. Ki çoğunlukla evlenince gezemiyor oluyor insanlar. Iki insanın tek bir hayat sürmesi zor

0|0
    0|0
  • Herseyi sevdiğim adamla yapmak daha güzel.

0|0
    0|0
  • Bence bu evlenemeyenlerin avuntusu. Eğer kafa dengi ve seni anlayan bir insanla evlenilirse daima gezebilir.

0|0
    0|0
  • evlenince özgürlük kısıtlanmıyor tabiki kişiden kişiyede değişiyor ama artık bir birey olmuyorsun o ve onun aileside hayatına katılıyor.
    gezersin ama insan o zaman evinde oturmak istiyor evinde beraber vakit geçirmek istiyor :) hele birde çocuk olunca o zaman işte özgürlüğün kısıtlanıyor hava soğuk dışarı çıkartmaya kıyamıyorsun mecburen sende evde oturuyorsun bir süre böyle devam ediyor yani, çocuklar büyüyene eşin ve sen emekliye ayrılana kadar :)

0|0
    0|0
  • Ne alaka. Evlenince değil cocuk yapınca gezilmez :D

0|0
    0|0
  • doğru

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın tabi ki gezersiniz, ileride kocam olacak kişi herkimse işte çok da eğlenir yani insan beraber gezerken

0|0
    0|0
  • Değilim zaten evlenmeyi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Her şeyi sevdiceğimle yaşamak tabii ki 🙈

0|0
    0|0
  • Çoğunluk için bence aile daha evli olmadığı için çocuğunu kısıtlar ama eşinle istediğini yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Evlenince değil de çocuk gelince zor olur gezmesi

0|0
    0|0
  • Yok evlendiğimde kocamla gezeriz.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Bekarlık zamanındaki gibi olmuyor tabii.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor...