Domuz eti yediniz mi neden haramdır biliyor mu sununuz?

Bilmeyenler için arkadaşlar

0|0
24|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Domuz, her türlü necaseti yiyen çok pis bir hayvandır. Zararlı olduğu için yalnız Türkler değil, Avrupalılar da, bir kimseye hakaret etmek için “Domuz” derler.

Tevrat’ta domuz eti yasak edildiği için, bugünkü Yahudiler bile domuz eti yemezler.

Bugün tıp, insana en çok zarar veren ve hastalık bulaştıran etin domuz eti olduğunu tespit etmiştir.

Ayrıca domuz eti yiyenlerde, kıskançlık hislerinin dumura uğradığı, namusunu kıskanmadığı tespit edilmiştir. Domuz yağı, E vitaminini birdenbire yok eder. İnsan, E vitamininden mahrum kalınca nesli söner, E vitamininin yokluğu sevgiyi, aşkı yok eder.

E vitamininin noksanlığında erkeklerde kısırlık, kadınlarda çocuk düşürme hastalığı ortaya çıkar.

0|1
    0|0
  • Kendi pisliğini yiyor

0|1
    0|0
  • Yemedim. Şimdi Allah haram kıldıysa kesin bir sebebi var. Çnkü bizim zararımza olan bişeyi Allah helal etmez.

0|1
    0|0
  • iğrenç :/ yemem bılmeden yedıysek de Allah affetsın

0|1
    0|0
  • yemedim

0|1
    0|0
  • Hiç yemedim zaten.

0|1
    0|0
  • yemedim. saol bilgilerin için haram olduğunu biliyordum ama neden haram olduğunu bilmiyodum.

0|1
    0|0
  • Yemişimdir illa ki. Ve yediysem de beğenmediğim şeyi yemem güzeldir😂

0|0
    0|1
  • kendi çıkardıklarını yedikleri için diye biliyorum

0|1
    0|0
  • Vallahi çok lezzetli, ben gömüyorum.

0|0
    0|1
  • yemedim ama kendi pisliğini yediği için haram diye biliyorum

0|1
    0|0
  • Videoyu sevretmedim ama cevap veriyorum kendi pokunu yediği için

0|1
    0|0
  • Cok sorgulamaya gerek yok allah haram kılmıştır

0|1
    0|0
  • Hyr yemedim

0|1
    0|0
  • Kendi dıskısını yiyormus diye duydm.

0|1
    0|0
  • Her vidyo dogru deildir dogruysa da bir suru zararli bole yiyecek var bir kerem. bn otellde yemistim domuz pastirmasi tadini bn bayqğ beyendim eger domuz eti demeselerdi domu rti oldugunu fark etnezdim

0|0
    0|0
    • 3ay

hastlıklara yol açıyor dinimiz de de haram yavrularını bile yiyormus ne bulduysa ayrıca onların midelerin yediklerini temiz sindirme depolama gibi normal geviş getiren hayvanlar gibi değil

• cocukken rusyada yemistim

0|0
    0|0
  • Iyyy😝
    Yemedim yemek istemem ve niye haram ya onuda bilmiyorum😕

0|0
    0|0
  • kıskanma güdüsünü azaltiyormus

0|1
    0|0
  • pis hayvan olduğu için haramdır diye biliyorum. elbette bilinçsiz yemişimdir sonuçta çoğu yer kendi cıkarıları için etleri karıştırıyo ama o da bizim günahımız değil

0|1
    0|0
    • 3ay

dikkat etmeye bak

• 3ay

para için gavatlar her şey yapar

• 3ay

aynen

• B*kun içinde yaşadığı için, hem de pis şeyler yiyor bu yuzden haram diye biliyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

aynen öyle türlü türlü şeyleri var videoyu izlemen gerek

• Yememeye dikkat ediyorum bilmeden yiyeceklerin içine kakitiyorlarsa kendi günahları

0|0
    0|0
  • Yemedim tabiki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yani Amerikanın tavuğu bu. :D Biz nasıl klasik tavuk yiyoruz, onlarda da bu klasik. :D Oranın ünlü isimleri bile et yiyecekse, domuz eti yer yani. Eee, büyütmeye gerek yok demek ki? İnsanlar insan eti yemiş, domuz eti öldürmez... Hiç yemedim, yerken domuz eti olduğunu bilmek korkunç görünüyor tabii. Domuz garip bir hayvan. :D

0|0
    0|0
  • İnsanda aşırı yağlanmaya sebep olur, lenflerin fazla çalışmasına sebep olur. Sırf bu yüzden lenf kanserinden ölenler genelde batılılardır. Sinirleri tahrip eder, insandaki doğru düşünebilme karar verebilme tepki verme gibi duygularda dengesizlik ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • Yedim gauet şezzetli

2|0
    0|1
  • Arkadaşlar Türkiye'de yaşayanlara diyorum.. Korkmayın domuz eti yememiştirsin bilmeyerek.. O kadar ucuz bir et değil domuz et.. At eşek belki yemişsinizdir ama domuz yememiştirsiniz :D
    Valla ben Avrupa'da yaşıyorum yememeye dikkat ediyorum..

0|0
    0|0
  • Kesin yemişimdir haberim olmadan mk dışardan yiyoruz ne olduğunu bilmiyozki 😅

0|0
    0|0
  • Tadı kötü değil de dana eti daha güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...