Neden bu kadar kaba cevap veriyolar? Hakaret ediceksen soruya bakma bile öyle değil mi?

Geçen gün öğrenmek istediğim bir şeyi sordum burda, açıkladım sorumu gayet düzgün bir şekilde, terbiyesizin biri geldi orangutanı eğitsen daha iyi yapar bilmem ne dedi bir dolu hakaret etti bütün gün moralim öyle bozuktu ki, ağlamamak için zor tuttum kendimi, hesabımı silmeyi bile düşündüm, ben sadece bir soru sordum annesine küfür mü ettim böyle yapıcaksa soruyu niye açıp yazmaya tenezzül ediyo böyle insanlar ayıp ya

1|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Seref yoksunu itler her zaman itliklerini yaparlar bunda bir mantik veya zeka belirtisi arama onlar ilkel itlerdir sadece yaparlar bu itlerin sözleri önemsizdir neden umursuyorsun ve onlari dikkate aliyorsun ki? Kendi dengin olan insanlarla konusup onlari dikkate al :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok haklısın teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• mahalle baskısından isyan ede ede birbirimizin üstünde baskı kurmaya başladık. şiddetle katılıyorum yorum yap illede yapacaksan küfür nedir? beyinleriyle savaşmak yerine küfüre başvuranlar derneği toplanıp gitse iyi olacak

0|0
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle, çok iyi olur

Erkekler Ne Diyor 7

• Herkes klavye başında istediğini söyleyebileceğini zannediyo. Allah bir dil versiyse düzgün konuş, yaz diye vermiştir. O yazdıkları Küfürlerin günahını çekeceklerdir. Canını sıkma. Ben bu insanlara
    ^^ hadi yazmaya devam et hadi kendini yiyip bitir küfür edeceksin diye^^ diye yazıyorum bir daha cevap yazamıyorlar nedense ters psikolojinin faydaları.😂😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Hahahah 😂😂 bu çok iyiymiş ben de öyle yapıcam bir daha olursa, teşekkür ederim güzel fikir için

• 3ay

Rica ederim. Böyle yazınca kendilerini baya baya ezilmiş hissediyorlar. Küfürün hakkkından ters psikoloji gelir.😂😂

• Aralarinda bir orgut var bikmadan usanmadan asagilamak, hakaret kufur etmek icin varlar, anne bablarinin yuzunden.

0|0
    0|0
  • Sitenin anlayış sistemi; "Dalgaya müsait.." alışın derim nitekim böyle cinsler çok var..

0|0
    0|0
  • soru neydi?

0|0
    0|0
    • 3ay

Üniversiteye başlıyorum bu yıl, onunla ilgili bir şey sormuştum

• 3ay

Aynen öyle

• 3ay

takma boyle seyleri buyudukce gececek

• Bu sitede takılıyorsan o tip insanları görmezden gelmeyi öğrenmen gerekli.

0|0
    0|0
  • Sıkma sen canını buraya sırf kızlara laf soktuğunda kendisini birşey zan eden insanlar var.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet gerçekten çok varmış

• eğer doğru dürüst yorumlar almak istiyorsan sadece kızlara sor.. başka türlü sorma burda.. buranın seviyesi ortada işte.!

0|0
    0|0
    • 3ay

Böyle düşünen erkeklerin yazması iyi oldu yoksa hepsini öyle sanıcaktım, teşekkür ederim :)

• 3ay

ben bir erkek olarak rahatsızsam bu gibi insanlarda ki sitenin çoğunluğu malesef.. kızlar napsınlar.. ye bırakacaksın ya da bu şekilde yapacaksın en iyisi ondan. rica ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Niye bu kadar ciddiye alıyorsun hahaha

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok uzun sürmese ciddiye almazdım ama bir yorumda da dedim sanki beni tanıyomuş da nefret ediyomuş gibi saydırdı

• Hassassin galiba 😂 takma onlari

0|0
    0|0
    • 3ay

Hassaslıkla alakası yok ama gerçekten sanki beni tanıyomuş da nefret ediyomuş gibi saydı da saydı ap*tal

• 3ay

Var oyleleri direk engelle hic cevapla ugrasma

• hklsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...