İranlılar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

bir cocukla tanismstim, kuzenime felan soylemistim Iranlilar sapik olur dikkat et felan demisti. Biz bununla gayet Sen sakrak konusurken bu dedigine geldi kuzenimin. Arkadaslariyla felanda gorustum yanii erkekler bile birbiriyle esgham felan diyerek konusuyor. Zaten kiz-erkek iliskilerini soylememe bile gerek yok. Dagda bayirda goturuyorlar birbirlerini. Sizin tanidiginiz var mi? Aranizda iranli olan veya fikri olan? Yasak olana heveslisiniz dedim konusmuyo zaten benimle :D :D

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• türk dusmanları

1|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok sevdiğim söylenemez 😂

1|1
    1|0
    • 2ay

Bende nefret derecesine geldim :D

Erkekler Ne Diyor 10

• İranli lar türkleri sevmez.

1|0
    0|0
  • Sevmem Farsları

1|0
    1|0
  • Sapık derken mezheplerini kastetmiş olmasın? KS'a bakarak bir İranlı da bizler için aynı "sapık" çıkarımında bulunabilir.

1|0
    0|0
    • 2ay

Bilemiyorum , benim sapık çıktı dediğim insanlar benim kendi arkadaşım zaten ıranlı diyince tepki çekti farkındayım ama kuzenimin dediğine geldi ondan bahsediyorum. din olarak bakmadım ben olaya. Ama gerçekten geniş ve sapkinlar ben bunu gördüm

• Sanki hepsi ayniymis gibi konusmussun

1|0
    0|0
    • 2ay

Benim olduğum çevre diyim hepsi aynıydı, farklilari da vardır. Yanlış anlaşılma olmasın

• adamlarda kadına yaklaşmak yasak olduğu için her denk getirdikleri yerde birbirlerini götürüyorlar

1|0
    0|0
  • Ne kadar aşağılık düşünceli insanlarsınız siz ya.. yazık!

"İranlılar sapık olur" nereden biliyormuş kuzenin? Bütün İran, kuzenine mi tecavüz etmiş? nedir? Bütün bir toplumu nasıl genelleyebiliyorsunuz?

Yanlış anlaşılmasın. Mesele İran veya başka bir ülke değil. Mesele sanki kendi toplumun, medeniyetin beşiğiymiş gibi, başka toplumları yadırgamanız.

Ulan amip! Senin ülkende, her yıl yüzlerce kadın tecavüze uğruyor, öldürülüyor. Ülkene gelen turistlerden kaç tanesi tecavüze uğrayıp, ormanlık alanlarda, sur diplerinde ölü bulundu haberin var mı? Şu platformda bile, her gün onlarca sapık mesaj alıyorsunuz.

Sahi şimdi İranlılar sapık oluyor ama bizler medeni bir toplum oluyoruz değil mi?

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben 7aydir bunlarin icindeyim canim. Kendi ulkemi temize mi çıkardım. Ben içlerinde olduğum için kuzenimi de haklı buluyorum. İlişkileri hep vıcık viciik.
      Senin zoruna giden ne?
      Ben Türkiye super, on numara ıranlılar sapık mi dedim.
      İranlilari nasıl bilirisiniz ben böyle böyle bunları yaşadım dedim.

• sözlerine güvenilmez insanlar elli kuruşa adam satarlar iyi bilirim

1|0
    0|0
    • 2ay

Abii valla iyisi iyidir. Ama kötüsü beter ya.

• 2ay

Bende görmedim abi çaktırma :D uzak durucam artık.

• 2ay

ceplerinden para çıkmaz kolay kolay

• Her ırkın iyi ve kötü insanları vardır önemli olan insana insan olarak bakabilmek

1|0
    0|0
    • 2ay

Tabii buna katılıyorum :) ama tanışmak lazım

• Kodumun arapları işte oğlancı boş bulduğu deliğe sokan hayvanlar dicem hayvanlara ayıp olcak

0|0
    1|0
  • iran igrak suriye türk ne farkederki boşta olan kime versen koştura koştura ciker zaten yeterki aam olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkekleri çok yakışıklı oluyor

1|0
    0|1
Yükleniyor...