Aile büyüğünüzden hiç dayak yediniz mi, nasıl tepki verirdiniz?

Aile büyüğünüzden hiç dayak yediniz mi, nasıl tepki verirdiniz?
Aile büyüğünüzden hiç dayak yediniz mi, nasıl tepki verirdiniz?Bir kere ortaokulda iken dayımdan dayak yedim sonra ağlaya ağlaya daha fazla dayak yememek için 3. Kata çıktım. Sonra hırsını alamayıp yukarı çıktı orada da dövdü. 😂😂

1|0
21|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yediq

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 9

• babam veya annem hariç biri el kaldırırsa elini kırar gönderirim hele bide milletin içinde dövdüyse öldü bilsin kendini

0|1
    0|0
  • hayatım boyunca 18 yaşıma kadar yedim anne karnında doğmadan başaldı aile içi şidet depresyondan intihar ettim travmayı atlatamyıp kabuslarla uyandım 20 yaşına kadar altıma işedim ahh baba ne istedin bizden be :(

0|1
    0|0
  • Lise 1 de devamsizliktan sınıfta kalicaktim nerdeyse. Babam ucan tekme atmıştı gençti o zamanlar ajskd

0|1
    0|0
  • Benim abimden başka sevenim yok
    bir b@ka bulaştım mı anlasın hissetsin yeter efsane tokatı var yeterlilik gösteriyor şuana kadar kimse durdurmayı denemedi benimde ne gücüm ne kalınım yetmez

0|1
    0|0
  • Yemedim ama çok pis azarlamalar yedim 😊 oda çok akıllı olduğumdan galiba 😉

0|1
    0|0
  • Tam dayaklıksın döverler tabi :)

0|1
    0|0
  • Günde 3 öğün yemek 5 öğün dayak yerdim. Dayak yemediğim bir gün olursa kendimi tuhaf hissederdim. İlk başlarda zor oluyor ama alışınca gayet iyi oluyor. Hatta bir keresinde refleksle babama bende vurmuştum hoşuna gidip psra verdi. Adamın canı dayak istiyormuş belliki:D

0|1
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...