Aile içi sorunlar sıkıntılar?

arkadaşlar babam annemi evli bir kadınla aldatıyor kadında daha 21 yaşında ve ben babama baba gibi yaklasamiyorum içimde bir ukte bir nefret oluşmuş kimseye diyemiyorum kimseyle paylasamiyorum kadını araştırdım mardinliler oğlu var 1-2 yaşında kadının kocası veya ailesi duysa babam zaten biter bence ve bizim de başımız belaya girer bir akıl verin napmaliyim?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Babana cinsel isteği öldüren kimyasallar daya. At çayına çorbasına zaten kadının karşısında boynu bükük kalınca kadın onu dehler.

0|0
    0|0
    • 3ay

geçen gün dolapta cinsellik artırıcı yiyecekler gördüm...

• 3ay

puahahahaha baban olaya profesyonel yaklaşıyor. Eminim zaten aleti zayıflamıştır destek kuvvet alıyor bu durumda işin daha kolay al bir şap at babanın çayına. Destek mestek hikaye gelir o zaman.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• hapi yutdun

0|0
    0|0
  • sen karışmamalısın bence

0|0
    0|0
  • Babanı al karşına konuş de yavş4k ne yapıyorsun . Zirciri koparmış senin baba sopayı hal ediyor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• babana tehtit götür

0|0
    0|0
  • Babanla konus, eger boyle devam edicekse annenle bosanmasi gerektigini söyle. Annene yazik.

0|0
    0|0
    • 3ay

babam sinirli bir insan onunla bu konuda bir büyük bile konuşamaz sanmıyorum kadının ailesini bulmak istedim ama karşıda ki aileye göre de ben bu adamın kızıyum

• 3ay

Ya sen bu admamin kizisin sonucta. Sen konus her ne olursa olsun. Kimseye soyleyemiyorsun diye goz mu yumucaksin. O aileye ulassan babanin kulagina gitse daha mi hos. Baba gel bir kahve icelim seninle de disarda konus. Peki senin aklinda ne var?

Yükleniyor...