Kürt kızları mı daha güzel yoksa Türk kızlarımı? Anketli?

Ben aşırı koyu Türk Milliyetçisi olarak kürt kızları diyorum. Hep kürt kızlarını beğeniyom. Kürt kızlarından hoşlanıyorum. Kürt kızlarının suratı, tipleri çok tatlı yaa. Tanrının imtihanı bu olsa gerek. Hem aşırı Turancı biriyim. ama kürtlerin kızları çok tatlı yaa. Bir kız beğendim o kızında kürt olduğunu tahmin ettim. zaten ben anlarım hemen. kıza gittim sordum nerelisin diye. o da Adıyamanlıyım noldu dedi. Ben şunu demek istedim ama diyemedim. Ben azılı antikurtcüyüm. ama sizler hoşuma gidiyorsunuz güzelsiniz diyemedim. Bu arada Türk kızlarıda güzel. Lakin kürt kızları benim daha çok hoşuma gidiyor. Demekki zıt kutuplar birbirini çekiyor

• TÜRK MELEKLERİ
    95% (36)83% (19)90% (55)Oy Ver
  • Kürt kızları
    5% (2)17% (4)10% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Benim bu dünyada eşim benzerim bulunmaz. Hem koyu Türk Milliyetçisiyim vb vb. Ama bunların kızları çok hoşuma gidiyor yaa gözleri, kaşları falan. Tanrının imtihanımı bu acaba. Her turancı yürüyüşüne katılırım başka illere giderim.
3ay bu zamana kadar beğendiğim kızlar çoğunlukla arap, kürt ve zaza kızları oldu hep. ben acaba yer çekimi kanuna mı aykırıyım bilmiyomki. çok ilginç bir insanım.

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Sen türk kızlarına kurban ol

1|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de üniden kürt kızından hoşlanıyorum. Renkli gözlü falan çok güzel bir kız. Ama bu kürtlerin kanları bozuk. Bu kızın da bozuk anladım. Onun için vazgeçtim. Türk kızları en iyisi bence.

0|1
    0|0
    • 3ay

kan konusunda haklısın. ama güzeller yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kızlar Ne Diyor 4

• Kürdüm, ancak genellemen yanlış. Güzel güzeldir. Nereli olduğu ilgilendirmez.

0|4
    0|1
  • Türk tabi

0|1
    0|0
  • İki tarafın da güzeli çirkini var

0|0
    0|0
  • Etrafımdaki kürt kızlarda güzellik orani 10da 2 erkekleri kızlara göre daha iyi bence kızları çirkef oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Türk kızları.

0|1
    0|0
  • kurt kizlari daha guzel genel olarak

0|1
    0|1
  • Oylama yapcam foruma üyeyi sıteden biktir et tuşu gelsin

0|0
    0|1
  • Zevk meselesi.

0|1
    0|0
  • Reported.

0|0
    0|2
  • cinsel yönden Kürt kökenli kızlar.

0|0
    0|1
  • Fazla ırkçılık tan kafayı yemişsin dostum:)

0|0
    0|1
  • kirgiz kizlari çok başlarim şimdi turk kurtten bana kirgiz lazim

0|0
    0|0
  • İki tarafında güzelliği çirkinligı var

0|0
    0|0
Yükleniyor...