Bilgisayar oynamak isteyen ama vermediğinizde durmadan ağlayan misafir çocukları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben tahammül edemem açıkçası ya siz?

0|0
15|19

En İyi Kız Görüşü

• 2 sene once felan gelirdi erkek çocukları isterlerdi bende annelerinin yaninda tamam oynatirim diyodum odaya gecince de onları sunnet etmekle korkutuyodum ve 2-3 tane de vururdum. ya da korkunc videolar açıp aglatirdim agladikalri zaman da oyun oynuyoz amaa mızıkcilik yapmayın derdim annenin yanına gidersen seni bidaha oynatmam diyodum
    ahhhh ahhh ne gunlerdi 😂😂😂

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çocukalr pis sitelere giriyor be internet kafelerde filtre olunca bulunca böylesini niye giryrolar anlamam bir keresinde erkenden yatmıştım akşamdan bıraktım oyun oynuyorlardı sabah baktığımda sesi 0 da pcenin girilen sitelere baktım aman tanrım didim yanlışlıklada girlmemiş ki nasıl bir nesil yetişmiş böyle

0|1
    0|0
    • 3ay

haha çok fenalar

• 3ay

böyle yetişen nesilde erken yaşta cinsellikle tanışıyor işte sonuda hüsran ksdede soru soran bol bol genç kızımız var annelerinden korkuyolar ya öğrenirse diye yahu yapmadana ileni neden düşünemssin erkekler yok demem deemz sen kendini bilinçli yetiştriöelisi neyse mevzu bu değil

• 3ay

haklısn valla

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 18

• Belli bir sure sonra tahammül edemiyorum , özellikle de anne babası umursamazsa

0|1
    0|0
  • Hiç öylesine rastlamadım.

0|1
    0|0
  • Misafir çocukları değilde benim yiğenler bazen beni fıtık ediyor... dayı dövüş oyunu aç.. açıyorsun 10 dk sonra geta 10 dk sonra araba yarışı... laaa benimde bir sabrım var artık en son dayanamayıp pc yi düğmesinden kapatıyorum çaktırmadan pc bozuldu deyip geri yolluyom... tabi fırçayı gene ben yiyorum biraderlerden... :D :D :D :D

0|1
    0|0
    • 3ay

onu bende denedim aynı şey bana da oldu valla ne çekilmez dertmiş bunlar yaw

• 3ay

Aynen aynen herkesin başında var bu sorunda işte bir şey diyemiyoruz ancak yalan dolanla postalıyoruz... Oyun gene iyi bazen pepe açtırıyorlar youtubeden pencereden atlayasım geliyor... :D

• Misafir çocuğu gelmez bize :) bacaklarından asiyorum onlari:)))

0|1
    0|0
  • misafir geldiğinde kapımı kitlerdim..

0|1
    0|0
  • Çözümü basit, odanın kapısın kilitle kulaklığı tak içerdekilere uyuyorum rahatsız etmeyin de keyfine bak :)

0|1
    0|0
  • B8lgisayar bozuk gel sana bir çikolata alym deyip internet kafe ye götürüyorm Sonra da orda birakp
    Geziyorm Tabikide Bilgisarm Olsaydı Boyle Yaprdm
    DENE Bence :)

0|1
    0|0
    • 3ay

orda bırakıyormusun ee kaybolursa

• 3ay

@Hayata-küşmüs aynen anlamını da bilmiyorlar zaten sonra sen mi öğrettin yoksa diye fırçalıyorlar

• 3ay

Ama naparsn iyi oluyo anasının avutams dını bnmı avutacam ne kufr örenecek aksine sosyalist oluyor bide bir Canter oynanış lsrı Ciksr ken abi saol bugün iyi hesap soktm diyor ben de annenin yanına gittin de bişey dersen bidaha sana ciikolat yok kafeler tanıdık bzm mekanlarda yavrucaklr iyi yetişiyor alsyı hazr cevap

• Tokat

0|1
    0|0
  • ben kıl olurum mecbur verıyoruz ama

0|1
    0|0
    • 3ay

aynen ben de hiç sevmem bir de anlamıyorlar tamam oyun bitti diyorum yok anlamıyorlar

• 3ay

demin benım baldız geldı cocuğu bılgasayarın onune kat oynasın dıyor.

• 3ay

ne diyeyim valla allah yardımcımız olsun

• Valla misafir gelince odanın kapısını kitler benim burda olmadığımı soylettiririm ☺

0|1
    0|0
  • Bende pc yi çökermetmeyin kırmayın bozmayın akıllı uslu oynayın der pc ile başbaşara bırakırım

0|1
    0|0
  • Oynatırım küçüçük bir çocuktan dahamı değerli

0|1
    0|0
  • dövüyorum.

0|1
    0|0
    • 3ay

yok abi şiddete karşıyız ama maalesef yapılıyor ben korktmayı denedim sonra altına filan eder dedim

• Evde bilgisayar çok, alsın birini bir tanesinin arkasına yazdım zaten umumi laptop diye

0|0
    0|0
  • Kitle odanin kapisini girmesinler

0|0
    0|0
  • Oynatmam

0|0
    0|0
  • işim var der kapıyı kitler yollarım umursamam.

0|0
    0|0
  • Eve çocuklu misafir almam

0|0
    0|0
Yükleniyor...