Sevip deger veriyoruzAma insanlar kıymetini bilmiyor. O halde çokta deger vermemek gerekir. Katılıyormusunuz?

Bir gun daha anladım
Sevip deger veriyoruzAma insanlar kıymetini bilmiyor. O halde çokta deger vermemek gerekir. Katılıyormusunuz..?

2|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kısmen katılıyorum. Gerçekten sayıları az da olsa çok değerli insanlar var. Burada dikkat etmemiz gereken vereceğimiz değeri hak etmeyecek kişiyi iyi tanımak ve gereğinden fazla değer vermemek. Bu tanıma işi de bir süreçtir. Bu yüzden umutsuz ve mutsuz olmayın. Sorun bu tip değerli insanların sayısı bir elin parmakları kadar az oluşu.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum ama o verdiğin değeri azaltamıyorsun bir türlü yani çok zor ne kadar sinirin bozulsa da yine de değer veriyor yine de seviyorsun sen buna katılıyor musun😉

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Dün bunu çok iyi anladım kimse için kendinizi üzmeyin. Onsuz yaşayamam bile deseniz de. Çok değer veriyorsanız da belli etmeyin. Belli ederseniz zaten bu çocuk benim elimde der ve sana istediği gibi davranır. Aşkınız falan onda bir değer görmüyor. İyi ve nazik olan değil kötü davranan serseri tarzı erkekler değer görüyor bunu anlayamıyorum işte. Kızlar garip yaratılmış herhalde başka açıklaması yok.

1|0
    0|0
  • ama o isler oyle olmuyor iste.

1|0
    0|0
  • Bende 3 hak kuralı var. 3 kere denerim, baktım tık yok, sallarım

1|0
    0|0
  • bu söze şunu eklemek istiyorum
    iyilik bir lütuftur her zaman yapılırsa değeri kalmaz ve karşı taraf iyiliğinizi sürekli yaptığınız için daha fazlasını istemeye başlar

1|0
    0|0
  • değersiz insana haddinden fazla değer verilmemeli. değerini bilecek birileri etrafında illaki vardır.

1|0
    0|0
  • Katılıyorum, hakettiğinden fazla değer verirsen kaybedersin..

1|0
    0|0
  • kesınlıkle , en azından degerını bılmemesı gerekıyor

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Değer meselesi kişiye göre değişir bence kardo

1|0
    0|0
  • Evet malesef haklısın kime değer verdiysem onu kaybettim

1|0
    0|0
  • Hayat insana zamanla öğretiyor bunu maalesef. Ve her insan zamanı geldiğinde anlıyor bunu.

1|0
    0|0
  • çok acele ve hızlı yaşadığınız için olsa gerek bu düşünceler

1|0
    0|0
  • Aynen öyle herkese az değer verecen

1|0
    0|0
  • Ne kadar verirse o kadar fazlası zarar

1|0
    0|0
  • Hayırlısı be. Çokta takmamak lazım.

1|0
    0|0
  • Sanki evlencem hıaaaa kafasındayım eğlenceme bakıyoreeeee

1|0
    0|0
  • Aynen öyle

1|0
    0|0
  • Ne olursa olsun kimseye çok fazla değer verme

1|0
    0|0
  • Yavrum şunu öğrenin artık ; kaçan kovalanır.

0|0
    0|0
  • Mala değer verilir. Insanda mal olmadığı için değer verilmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet katılıyorum.

1|0
    0|0
  • evet tabi çokta şeyapmamak lazım

1|0
    0|0
  • Katılıyorum insanlar kendi değerini kendi belirler fazladan değer vermeye gerek yok

1|0
    0|0
  • Haketmeyene değer vermeyeceksin

1|0
    0|0
  • karşınızdakine verdiğiniz değer bence tamamen insanın kendine biçtiği değerle ilgilidir. bu sizin sevebilme kapasitenizi gösterir. oyüzden siz iyisimi elden ne gelirse sevin ne zararı olabilir ki

0|0
    0|0
  • katılıyorum:)

1|0
    0|0
  • Herkese değer vermek yanlış ama herkesin hayatında değer vermesi gereken birileri mutlaka vardır

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...