Kızlar neden böylesiniz?

bir arkadaşlık sitesine üye oldum profillerine uyduğun kişilere tam da istedikleri gibi çok güzel jestler yapıp mesajlar attım hiç kimse dönmedi çoğu mesajı bile okumamış sonra sırf sosyal deney amaçlı olarak profilime doktor yazdım mesjaların ardı arkası kesilmeden bana göz kırpan favorilerine ekleyen mesajlar atan direk telefondan görüşelim deyip numaramı alanlar iş güç demeden her saat beni arayıp şarkılar türküler söyleyip iğrenç kaba sesimi durduklarına çok çok memnun olduklarını daha neşeli olduklarını söylüyorlar bütün kötü huylarımıda kabul ediyorlar bu neyin kafasıdır böyle arkadaşlar herşey maddiyat mı gösteriş mi kibir gurur benlik duygusu maddeperestlik bu kadar mı ön plana çıkar herkes bu kadar mı basit hiç mi haya utanma ar yok binlerce mesaja dönen olmazken şimdi kendileri mesaj atıp telefon açıyor bana hani biz isteyince daha erkek ilerde belki diyordunuz bu nasıl iş arkadaş güzelim ülkemin güzelim insanları nasıl olduda bu hale geldi?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• kendi adınıza konuşun, karşına adam gibi kız çıkmıyorsa tüm kızların kötü olduğu anlamına gelmez. ona bakacak olursan benim karşıma da düzgün erkek çıkmıyor , ben diyor muyum tüm erkekler mal mı ne vs?

0|1
    0|0
    • 3ay

ben hepsine demedimama genel olarak öyle maalesef umarım karşınızıa istediğiniz gibi birisi çıkar ama kadınlar paraya ve makama daha meraklı onların çoğ için önemli bir kriter bunlar

En İyi Erkek Görüşü

• yani bu senin yüz vermenle alakalı bende tıpta okuyorum ama herkesle kardeş gibi konuşuyorum bana öyle yazan kimseler olmuyor kızların neden sevdiğine gelirsek ya şimdi biraz mantıklı düşünelim kimseyi kötülediğimden değil şimdi doktor olmak için çok okuyoruz sürekli kendimizi geliştiriyoruz 2 li ilişkiler çok önemli karşımızdakine değer veriyoruz yani inan beni çok seven birini ben terk edemem bir kızın ağlamasını hiç istemem benim zaafım gibi bir şeydir yani böyle huyları olan birini mi istersin yoksa okumamış kendini geliştirmemiş sizi seks objesi olarak gören birini mi? para konusunu yazmadım bile sırf parası var diye evlenmek çok saçma aşk önemli aşk..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• bu kız milleti hep böyle

0|1
    0|0
  • yav he he

0|1
    0|0
Yükleniyor...