Erkekler küpe takarmı?

arkadaşlar küpe takmak istiyorum size garip geliyormu çünkü sevgilim falan çok sempatik oluyo diyo bnde onu kaybetmek istemiyorum bir gözünde değişiklik olsun diye taksammı erkekler takarmı taksa bile bana yakışırmı lütfen düzgün cevap verin

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• Takan var takmayan var. Yakışan var yakışmayan var? Göreceli bir kavram sevgilin istiyorsa dene bence...

0|0
    0|0
    • 2ay

tamam da yakışır diyo ama bn pek erkekliğe sığdıramıyom neyse şu an kulağımda

En İyi Erkek Görüşü

• Takmak istiyosan tak, sana ne başkasının görüşünden. Benim sol kulağımda iki tane küpe var, bir tane de sağa takmayı planlıyorum. Canım istediği için... Başkalarına göre hareket etme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 11

• Önyargı ile yaklaşmam ama Bize yakışmaz be adamım hani anlarsınya. Burda sana elit bir şekilde karşılarlar dışarıda totoş derler inan Can'ın sıkılır biliyorsun bizim memleketin insanını

0|0
    0|0
  • takmaz

0|0
    1|0
  • takarr

0|0
    0|0
  • erkeğe küpe takılmasının taraftarı değilim. bizim en güzel aksesuarımız zaten bileklik & saat kanımca. gerek yok küpeye

0|0
    0|0
  • Ben de takmak istiyorum ama o her şeyi bilen "Elalem" adlı juri yüzünden takamıyorum.

0|0
    0|0
  • şahsen ben sevmem değişik bakarım ama buda bir şeyi değiştirmiyor işte.. nediyim sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Takmaz babalarımızdan böyle görmedik özenti olmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Sol kulagına takma da

0|0
    0|0
  • takar niye takmasin

0|0
    0|0
  • Takar hocam bende takıyorum hiçbir sıkıntı yok