Iki arada kaldim. Nasil. çözeceğim bu sorunu?

Babam en küçük kardeşimi eşimle ikimizin yanina göndermeye çalışıyor. Eşim matematik öğretmeni olduğu için ders konusunda yararı olur diye ve kardeşim de bu sene lise sinavina gireceği için israr edip duruyor.
Eşim başta evet dedi ve kardesimi herkesi umitlendirdi.
Şimdi de biz yapamayiz ikimiz de çalışıyoruz ayrica sen hamilesin, ve kardeşinin çalışmaya çok istekli olmadigini gordum deyip vazgecti. O soylese kötü olacak.
Şimdi ise ben ortada kaldim ve napacagimi şaşırmış durumdayim, babam kardeşini istemiyor musun deyip duruyor.
Bana bir akil verin ne yapmalıyım?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ya durumunu anlat bn hamileyim de baba byle byle de yani bn ilgilenemem evde neden utanıyosun ki eşinde biraz kıvırmış ama

0|0
    0|0
    • 2ay

Baya bir kivirdi evet. Dansozlukte usta kendisi

• 2ay

Bilmiyorum kardesim bazen geceleri korkar , babam yaniniza gelirse şaşırmayın filan. dedi gozu mu korktu bilmiyorum , ama boyle yapmasi çok büyük ayıp. .

• 2ay

Tabiki öyle

En İyi Kız Görüşü

• Hamileliği bahane edebilirsin.. Ya da sadece sınava girene kadar kalacak ve sürekli ders çalışacak başka ihtimal yok..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Başta evet demeyecekti o halde ya da hamileliği bahane et

0|0
    0|0
  • Ee de yani baba anlayışlı ol hamileyim diye...

0|0
    0|0
  • adam da haklı eşin topu senin üzerine atıyor uğraşmamak için

0|0
    0|0
    • 2ay

Zaten beni dusunen. yokki adam soz versin kahrini biz cekelim.

• 2ay

ama sen evli olmadan önce yaranmak için eşin yapardı belkide :D

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendin soyle de

0|0
    0|0
    • 2ay

Zaten babam la aralari cok iyi degil arayi iyi tutmaya calisiyoruz bir de bunu soylerse kötü olur

• zor bir durum

0|0
    0|0
  • sözünü tutmayan adam nasıl çocuğuna babaolacak

0|0
    0|0
  • Hamileliğini bahane edebilirsin ses olunca rahatsız oluyorum vs.

0|0
    0|0
Yükleniyor...