İstanbul, güneşlide korsan taksi numarası bilen var mı? Acil?

Arkadaşlar acil olarak korsan taksiye ihtiyacım var. Otogara gitmem gerekiyor ve hem maddi açıdan hemde normal taksilerin dolandırmaları yüzünden korsan taksi tercih etmek istiyorum. İstanbul güneşlide bağcılarda falan bildiğiniz numara var mı?

Güncellemeler:
2ay Arkadaşlar acil olarak korsan taksiye ihtiyacım var. Otogara gitmem gerekiyor ve hem maddi açıdan hemde normal taksilerin dolandırmaları yüzünden korsan taksi tercih etmek istiyorum. İstanbul güneşlide bağcılarda falan bildiğiniz numara var mı?
2ay Arkadaşlar acil olarak korsan taksiye ihtiyacım var. Otogara gitmem gerekiyor ve hem maddi açıdan hemde normal taksilerin dolandırmaları yüzünden korsan taksi tercih etmek istiyorum. İstanbul güneşlide bağcılarda falan bildiğiniz numara var mı? Acıl arkadaslar bılen yazsın lutfen

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• taksici elvan var

0|0
    0|0
  • star börek var meydanda onun sağ tarafında var hemen

0|0
    0|0
    • 2ay

Dostum star böreğin yanında öyle bir şey göremedim ama? Ticari değil korsan taksi arıyorum. Otogara gidicemde fazla yazmasını istemiyorum. Numarasını biliyor musunacaba.. Google malstanda baktımda bulamadım yanında öyle bir sey

Yükleniyor...