Size ihanet edip sizi karanlığa mahkum etmiş insanlara ne yapardınız? Bana ne onerirsiniz?

Annem, ablam, arkadaslarım, eski sevgililerim.. hiç sasmadi hepsi beni attı hayatından. İntihar dusuncesi haftada bir guncelleniyor zihnimde. Atamiyorum bu olanları kafamın içinden. Bazen gaza gelip hepsine mesaj atacak oluyorum vazgeciyorum. Ya da bir yerlerden gönderme yaptığım yazılar paylaşıyorum. Özgüven diye bisey bırakmadılar zaten.

• Hepsine tek tek kinini kusacagin mesaj at ve engelle
    18% (4)10% (1)16% (5)Oy Ver
  • Tamamen sil hepsini her yerden ve aklından. Hayatlarına hiç girmemişsin gibi devam et.
    82% (18)50% (5)72% (23)Oy Ver
  • Başka bir fikrim var, yoruma yazıyorum.
    0% (0)40% (4)12% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• “Sizin hayırlınız; dünyası için ahiretini terketmeyen, ahireti için de dünyasını terketmeyip her ikisi için çalışan ve insanlara yük olmayandır.” (Keşfu’l-Hafa, c. I, s. 393)
    O halde müslüman hem dünya, hem de ahiret için çalışacak, her gün daha ileri gidecektir. Dinimizin emri budur.

0|0
    0|0
    • 3ay

Doğru aslında. Düzenli namaz kıldığım zamanlar mesela herşey yoluna girmeye başlamıştı. Sonra tekrar kötü olmaya başlayınca bıraktım namaz kılmayı. Ondan mı daha kötü oldu acaba her şey?

• 3ay

oooo maşallah

En İyi Kız Görüşü

• ne yaptın da böyle oldu. kesin sevgilinden ayrıldın hıncını anandan çıakrdın o da kızdı. ve sen de bencil bir ergensin herkesten nefret ediyorsun bence biraz büyümeyi bekle

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hoc olmamislar gibi unuturum

0|0
    0|0
  • ALLAHa havale et, O senin intikamını alır

0|0
    0|0
  • Seni düştü sandıklarında Kalk ve onları dehşete uğrat

0|0
    0|0
    • 3ay

Bunu her denediğimde daha sert dusuyorum ama

• 3ay

Sana guvenicem ve sonra sayende bu dertler bitecek mi

• 3ay

Şüphen varsa iyi günler dilerim

• Bunlar olurken sen kendinde bir hata aramadınmı ne olduda bir anda böyle oldu ne yaptın

0|0
    0|0
    • 3ay

Dusundum. Hepsi doğru da bir ben mi yanlisim dedim sonra. Ben onların her hatasını görmezden gelirken onlar benim en ufak hatalarimda yol verdiler.

• 3ay

Ornek vereyim o halde. Annem babam ayrı. Annem benim istemedigim bir adam gorusuyordu. Bunun lafını yapmaya başladığımda beni evden kovdu. Bir arkadaşım vardi başka bir arkadaşı için bana kazık atti. Yalanlar söylediler defalarca. Eee sinirlenmeyip ne yapayım? Onlar bunları yaparken sorun yok ben bu durumlara sinirlenince şutlanıyorum ama.

• 3ay

Bu anlattığın iki olayda sen biraz haklılık payın var biraz da yok annen illaki birisiyle evlenmek zorunda hissetmiş evlenmiş ona çare yok madem arkadaşın sana kazık attı iyikide kurtulmuşsun

• Tecavüz ederim ölmekten beter ederim yakarım suratını kezzapla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bundan sonraki hayatini onlarla mahvetme

0|0
    0|0
  • sil gitsin sonra da hepsinden teker teker intikam al

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl alacağım intikam?

• 3ay

onu da sen düşün en çok istedikleri şeyi alamamalarını sağla mesela evinizi yak anne babanın canını yak arkadaşlarının sevgililerini yoldan çıkar onlarl aldatmalarına sebep ol vs sen düşün hepsini iyi tanırsın sonuçta

Yükleniyor...