İzmiri seviyor musunuz?

İzmirliyim iykide sahile karşı alacaksın rakını yakacaksin sigarani o kadehi kaldiracaksin birine.

2|0
21|19

En İyi Erkek Görüşü

• İzmir"im çok seviyorum. Yaşayan Şehir, Yaşanacak Şehir. Her zaman; başka bir yer keyif vermiyor bana. O kadar güzeldir ki; Alsancak"tan işten çıkar sahilden yürür, balık tutanları izlerim, Konak Vapur iskelesinde akşam gevreği, yanında bir duble çay içer oradan Kemeraltı; takiben Kızlarağasında Çiçekçiler, Hediyelik eşyacılar, Hisarda kumda pişen kahve köşede balık yapan küçük ama harika bir yer. Neresini sayayım kı; aşık olunacak yer.

0|0
    0|1
    • 3ay

Göztepeli belli hiç karşı tarafa uğramıyor 😀😀

• 3ay

Göztepeliyim , ama fanatik değilim. Kavga çıkarmalarından ötürü maçlara gitmiyorum. Göztepelisi, Karşıyakalısı, Bucalısı, Altınordulusu hepsi İzmir"imin takımları. Bu fanatiklik yüzünden birinci ligde takımı yok İzmir"in. İş yerim Alsancak"ta olmasına rağmen; Karşıyaka"ya da geliyorum. Gayet iyi biliyorum oraları; Bostanlı güzeldir. Tiyatro izledim; Recis kafede oturdum. Çarşısı çok güzeldir, kalabalıktır. Çeşit çeşit mağazalar var. Vapur ile geçip, Vapurun üst terasında çay içmek, dalgaların üzerinde denizde martılara gevrek atmak çok keyifli. Tepekule son zamanlarda favori mekanım. Manzarası güzel ve yemekleri kaliteli. İzmir"in her yerini geziyorum ve seviyorum. Göztepeliyim diye başka yere gitmem diye bir şey söz konusu değil. İzmir, Göztepeden ibaret değildir.

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 18

• Acemi birliğimi Narlidere'de yaptım çok sevdim gerçekten çok rahat bir 3 hafta geçti acemide askerlik buysa 2 sene yapılır dedim sonra ustaya Ankaraya gittim ve kalan 5 ay geçmedi :) İzmir güzelde insanların zihniyetinde bozukluk olabiliyor hepsi için değil ama aydın görünümlü yobazlar çok, tekrar ediyorum şehir olarak güzel insanlarını katmıyorum.

0|0
    0|0
  • Pis kokan sahil +1

0|1
    0|0
  • içiceksin rakı bira ama bazıları abartmış daha geçen alsancak kordondaydım 16-17 yaşlarında kızlar orda çimlerde oturmuş bira içiyo yazık hakkatten aile terbiyesi görmemis

0|1
    0|0
  • İzmir'de kısa bir süre bulundum. İnsanları daha sıcak kanlı iyi tamam da o şehir düzeni ne kardeşim ya. Özellikle konak tarafı denizin denizin etrafını bina ile çevrilmiş resmen. Şehir planlaması felan kötü gerisi iyi

0|2
    0|0
    • 3ay

Biz memnunuz hangi sokağın nereye çıkacağını biliyoruz sorun yok

• 3ay

Gene haklı biri daha İzmirin esintisi kesilmesine diye yıllarca yüksek bina yapmadılar. Şimdi gökdelenler yükseliyor. İyice batırdılar. Arabayla düz yolda gidemiyorsun her taraf kazılı. Şehir düzenlemesi filan bilmiyor herifler.

• 3ay

@Muhammeddr bak haklısın folkart falan çirkin duruyor yani ama oy atcak adam yok

• İzmir güzel de İzmirliler gıcıklar.. İzmirliyiz diye fazlaca kibir yapıyorlar.

0|1
    0|0
  • severım

0|1
    0|0
  • izmiri sevmeyen ölsün İzmir sevilmez mi

0|1
    0|1
  • oturduğum şehiri niye sevmiyim :D seviyorum tabiki

0|1
    0|0
  • Çok severim

0|1
    0|0
  • sıcak yerlerde yasayamam

0|1
    0|0
  • İzmire hiç girmedim ama güzeldir elbet

0|1
    0|0
  • Kendimden başkasını sevmem

0|1
    0|0
  • Bilmiyorm

0|1
    0|0
  • Severim sevmesine de

0|1
    0|0
    • 3ay

Teröristler haricinde Adam akıllı kim yönetecek ise o gelsin köy olmaktan çıksın bu şehir

• 3ay

Köy değil belirteyim iki yola oy dağıtacak değiliz burdaki insan kalitesi görüşünü baska bir yerde bulamazsin

• tabiki memleketim

0|1
    0|0
  • mükemmel bir yer

0|1
    0|0
  • İzmirliyiz 👍🏻

0|1
    0|0
  • evet severim

0|1
    0|0