Annesiyle sorunu olan var mi?

Oncelikle merhaba basliktada belirttigim gibi annemle iyi anlasamiyoruz konuyu biraz açmak gerekirse 3 erkek kardesiz ve ben en kucukleriyim dogal olarak en buyuk beklenti bende oluyor ötekilere yaptiramadiklari herseyi bana yaptiriyorlar mutlu olamayacagim universite ve meslege yonlendiriyorlar bunu sırf elalem e hava olsun diye yaptigina eminim elbette anneler cocuklarini en iyi yerde gormek ister ancak ben soruyorum neden boyle yapiyorsun diye komsular senin oglun bunu olamaz demis vb seyleri soyluyor ben komsulara gore yasamak istemiyorum mutlu olacagim meslek dururken beni tam tersi bir bolume yolladilar hayattan keyif alamiyorum birde beni yasitlarimla kiyasliyor yasitlarim instagram hesabi aciyo mesela tanidiklardan bakiyo diyoki sen gerizekalisin sen boyle olamazsin dedi ben actim sirf laf etmesin diye bana millete gosteris olsun diye dedigi yerlerde fotograf cekinip atiyorum dogal olarak arkadaslarimida takip ediyorum ancak o bana sen salaksin hic buyumiyceksin diyo halbuki benle kiyasladigi adamda sadece ailesini takip etmiyoki sadece bunlarda degil sorunum aşk hayatima karisiyo onun istemedigi birisiyle olamiyorum babamla konusup para almamida engelliyor ancak suanda mecburen onlara muhtacim giyicegim kiyafete bile karisyor ben gri renk seviyorum ve gri bir ayakkabi aldim bana dedi gerizekali ogluma bak yasli gibi giyiniyo sonra aynisini tanidikta gordu dediki sen boyle tarz giyinemiyorsun yemek yememe bile karisiyor beni 6 yasindaki kuzenimle kiyasliyor ve inanin beni en cok uzen karismasida namazdi namaz kilmaya baslamistim ve kuzenim dedi nereye dedim 2 dk ya geliyorum namaz kildigimi gorunce bana dedi kilma dua edisime bile karisiyor surekli Allah a isyan ediyor artik cok yoruldum annemin bana veremedigi sevgiyi bir kizda buldum ve ciddi dusundum annem ona bile karisti suanda onlarin istedigi meslegi okuyorum diye onlarin parasina muhtacim yapacak hicbirseyim yok lutfen tavsiyelerinizi yazin bu arada daha saymadiklarim var ancak karakter bitti.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• allah korusun okurken korktum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Olmazmı.

0|0