Sonsuzluğa yolcu ettiklerinizi rüyalarınızda görebiliyor musunuz?

Ben önceleri çok sık olarak görürdüm. Bir hata yapacağım zaman bana rüyamdı kızardı. Ben buna rağmen hatalara devam ettim. Çok büyük hatalar yaptım. Ve artık rüyalarıma aylardır gelmiyor. Bir kere gelse ben de kendimi affedebileceğim. Ama gelmiyor. İnsan sevdiği birini kaybedince ne yaparsa yapsın hangi hataya bulaşırsa bulaşsın hiçbirinin acısı bundan büyük gelmiyor. Belki benim ona rağmen hataya devam etmem onu sevmediğimi gösteriyor. O yüzden onu sevdiğimi bile söyleyemiyorum kendime. Kendine yabancılaşmak böyle olsa gerek.

1|0
17|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Uzun bir süre rüyalarımda gördüğüm kişinin ölümünden yıllar geçti, şu an fotoğrafları dışında yüzünü bile hatırlayamamaya başladım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Cennet iyi güzelde
    Benim tüm tanıdıklarım cehennemde

1|0
    0|0
  • Göremiyorum perdeler kapalı...

1|0
    0|0
  • Reenkarnasyon oldum

1|0
    0|0
    • 2ay

İslamda reekarnasyon yoktur.

• 2ay

La defol git. Kendi kurdugun cumleyi anla sonra benim cevabimi oku. Aptal !. "Asla öylr bisey olamazz" demedim ben. İslamda oyle birsey yok dedm defol simdi. Ahmak sensin

• 2ay

@Damla29 ahmak sın çünkü başkalarının yorumu
      Altına yorum yapıyorsun onlarla alay ediyorsun Egoist bir kişi oldunu ve bir bayana yakışmıyacak
      Hareket ler onca insan için de islami benim yorum umun altına koyman yanlış bir Davranış gerekkirse bir Adam yazar onu ben anlayış la karşı larm bir kadın yazamaz!

• Hayır göremiyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Göremiyorum.

1|1
    0|0
  • Evet ölen dedemi sürekli görüyorum

1|0
    0|0
  • şu an düşününce gördüğümü hatırlamıyorum.

1|0
    0|0
  • benim rüyalarım belli olmaz belirli kişiler görmem aynı rüyayı pes pese görürüm devamını tuhaf olur karmaşık baya

1|0
    0|0
  • ılk zamnlar hergun görurken babamı artık hiç görmuyorum

1|0
    0|0
  • Gormuyom

1|0
    0|0
  • İlk zamanlar çok sık rüyama girerdi abim.
    Sonra sonra hiç gelmemeye başladı.
    Eskisi kadar gelmesi için çaba vermiyorum galiba, bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • ara-sira goruyorum..

1|0
    0|0
  • Göremiyorum :/

1|0
    0|0
  • Hayır artık göremiyorum.

1|0
    0|0
  • Ruya gormuyorum ki

1|0
    0|0
  • Görüyorum...

1|0
    0|0
  • görmüyorum malesef.

1|0
    0|0
  • babaannemi görüyorum. sanirim benden fatiha bekliyor. avucunu yalasın. mahşerde gorüşçez onla.

1|0
    0|0
  • Evet. Korkuyorum da. Bir zamanlar en yakin arkadasim olan kizi goruyorm ara sira. 😩😩

1|0
    0|1
    • 2ay

Reenkarnasyon Budist bir term biliyoz islamda olmadı nı mantığı şu insan uydunda ruh âlemler arasında gezer bu bilimsel olarak derin bilinç altı dır. Ve şuna inan ki islami da işin özüne inmek vardır. Ve bilgi sahibi olmadığın bir konu da yorum yapmak Ahmakliktr.

• Çok uzun okumadom

0|0
    0|0
Yükleniyor...