Türkiye'deki Kızlar Neden Sorumsuz?

Bu sitede kaç tane kızla konuştum, konuştuğum kızların çoğu birgün hiç haber vermeden hesaplarını kapatıp gidiyorlar. O kadar süre konuşuyoruz, insan hesabını kapatacaksa en azından kapatmadan önce haber verme nezaketini gösterir. En azından vedalaşırız, birbirimize söylemek istediğimiz son sözleri söyleriz. Bu yaptığınız haber vermemek, hem konuştuğunuz kişiye saygısızlık hem de sorumsuzluk. Türkiye'deki kızlar sosyal medyada niye bu kadar sorumsuz?

Güncellemeler:
3ay Dün bir kızla sohbetimi bitirmek istediğimi söyledim. O da benimle sohbetini bitirmek istemediğini söyledi. Bende "Tamam konuşmamızı devam ettirelim o zaman" dedim :D Kızla konuşmaya devam etmeye başladım. Aradan 7-8 saat geçti, bir baktım kız hesabını kapatmış. Benimle konuşmaya devam etmek istiyorsan niye hesabını kapatıyorsun? Kızları anlamak gerçekten zor.

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Hmm..
    En nefret ettigim.. sorumsuzluk bir yana madem hicbi deger vermiyorsun ne diye konusuyorsun..
    Neden boyleler? Ayaklari yere basmiyor cok havadalar.. ve saygisizlar.. ondan sanirim..

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Sorumsuzluk diilde o sanalı ciddiye almama. Burda vakit gecirmek icin duruyor herkes. Vaktini gecirdikten sonra bida gormicem diye haber vermiyordur.

1|1
    0|0
  • yav sorumsuz diyince ben de bir okuyayım ne yapıyormuşuz diye derde bak. bilmiyorum hesap vermek zorunda olduklarını düşünmüyorum.
    ne diyeceğini bilemeyen adam gibi kaldım.
    “Ne bileyim yani, ne diyeceksin, ne diyeceğine, diyip diyemeyeceğine, hiç bişeyine, deye ne div div igg, kimse kimseye dinler, ne bişey anlatabilirsin, ne dinleyen olur”

0|0
    0|1
    • 3ay

Dedi "ne haber"? Dedim iyidir. dedi ee dedi, dedim nee, dedi iyidir. dedim 'ne dedin?', dedi 'ne dedin?'. kim dedim dedi, kim ne dedi dedi...

• Belkide banlaniyorlar

0|1
    0|0
  • Hepsi öyle değil

0|0
    0|0
    • 3ay

Öyle olmayana denk gelmedim hiç. Hesaplarını kapatmaya karar verdikleri zaman hiç haber vermeden şak diye hesaplarını kapatıyorlar.

• 3ay

Denk geldiklerin yanlış kişiler

• Bunu sorumsuzluk olarak algılayıp genellemen komik :D

0|0
    0|2
    • 3ay

Seninde sorumsuzluk olarak algılanması gereken şeyleri sorumsuzluk olarak algılayamaman komik :) Cem Yılmaz bile senin kadar komik davranışlarda bulunmazdı.

• 3ay

Yaşına baktım da hata bende böylesi bir soruya cevap verdim. Ha bu arada bende kuyruk yok ki acısı olsun. Ama kuyruğa iyi basar acı bırakırım ;)

• 3ay

Teyze ne diyorsun, teyze :D Senin kuruğun yok da benim kuruğum mu var? Senin kuyruğuna düğüm atarım :D Teyzem yaşındasın, o yüzden sana saygılı davranmaya çalışıyorum fakat sen her mesajında beni kışkırtıp sinirlendirmeye çalışıyorsun. Bir ayağı çukurda olan bir yaşlı olduğun için seni kaale alıp rezil etmek istemiyorum :D Sen git izdivaç programlarına katıl. Ayrıca tipin çiftleşmeyi bekleyen baykuşlara benziyor :D Hem yaşlısın, hem de ergenliğe yeni giren kızlar gibi triplerdesin :D Biraz daha beni sinirlendirirsen, senin ciğerlerinin ismini Arnavut ciğeri koyacağım :D Dişleri pislikten yosun tutmuş bir yaşlı teyze olduğun için seni engelliyorum :D

• Genelleme yapamazsın herkes aynı değildir

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmasanız.

0|0
    0|0
  • Önemsemedikleri için bnce

0|0
    0|0
  • Herkesin öncelikleri vardır. Sen geri planda olabilirsin.

0|0
    0|0
    • 3ay

alakası yok bu bir nezaket göstergesidir öncelik değil. o zaman asla önceliğin olmayacak adamla konuşmayacaksın yani

• 3ay

@spessalutis Diğer kızlar senden çok mu farklı? Çoğu kız önemli gördüğü kişiyle konuşur. Benim konuştuğum kızlar da aklı başında olan, önemli gördükleri kişilerle konuşan kızlardı.

• 3ay

O zaman neden sana haber vermediler? Bence sen yanlış tanımışsın.

Erkekler Ne Diyor 9

• Salla.

0|1
    0|0
  • kız değil onlar

0|0
    0|1
  • Sorma ayrılıyorlar ilk işi face şifresini değiştirmek insan bir üzülür...

0|0
    0|0
  • Gamsız...

0|0
    0|0
  • nasil bezdirdiysen siteye bile girmiyolar :)

0|0
    0|0
  • Alternatif çok o yüzdendir

0|0
    0|0
  • Fakedir onlar

0|0
    0|0
  • Kim bilir kaç kişiyle konuşuyor aynı anda

0|0
    0|0
  • Seni pek takmamışlar ondan sanırım