Dostluk, affetmek?

en yakın arkadaşım (çok samimiyiz) beni aile sorunlarımın yogun oldu bir dönem ona dertlerimin anlatmamam gerektini söyleyerek gitti... yani ben ona kendi sorunlarımı vs anlattıgım da bunu yapmamam gerektini kaldıramıyacagını vs söyledi bunu kaba bir dille annemin evlendigi günün akşamı dünya senin etrafında mı dönüyor diye dedi, kalbim fazlasıyla kırıldı anlayacagınız

bu sabah mesaj atmış pişman oldunu hatasını farkında oldunu vs ben bırakın dert dinlemeyen dostu dert dinlemeyen insanla bile işim olmaz ama onu çok seviyorum kardeş gibi büyüdük herşeyimizle affetmek istiyorum ama fazlasiyla kırgınıda oona ama sınırsız bir sevgiylede seviyorum
ne yapmalıyım sizce?

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kimi zaman hatali davranislar sergileyebiliyoruz hepimiz. Bazen donusu olamayabiliyor. Bu kadar sevdigin bir insani zaten uzun bir sure hayatinin disinda tutamazsin. O gun ne kadar kirildigini anlat. Sonrada icinden geldigi gibi davran. Dostluk kolay birsey degil, aslinda yaptigi sey dostluga da yakismaz ama ihtiyacin oldugunda cevrende olmasini istedigin kisileri hayatinin disinda birakma derim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bu seferlik affet. herkes 2. bir şansı hakkeder
    ama biraz soğuk davran ve hicbisey anlatma
    o zaten neden boyle yaptığını sorcaktir sende
    sen boyle yapmamı istemistin dersin o da sacmalama anlat falan filan dicek istee
    oyle oyle araniz eskisi gibi olcak ama sende cok fazla kızın üstüne gitme yani demek istedigim anlattigin seylerle fazla sıkma ☺

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• Kardeş gibiyseniz affet bence. Sonuçta kardeş kardeşin yanlışını örter. Duygusal bir konuşma yap ne kadar kırıldığını belli et.

0|0
    0|0
  • Cok kirildigini soyle.. onu af edebilirsin ama soylediklerini unutamicani ve hicbise eskisi gibi olamicani soyle ki bakalim gonlunu almak icin napcak..

0|0
    0|0
  • Bir şans daha ver

0|0
    0|0
  • Surekli bunu yapiyosa affetme ilkdefaysa sans ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...