Okula alışamadım çok kötüyüm?

Lise sondayım bu sene yeni bir okula baslamak zorunda kaldım. Ama gittigim okulda en iyi sınıftayım bu yüzden herkeste bir ego herkes birbirini gecen senelerden tanıyor bir de. Kimse gelip bir sey sormuyor etmiyor günaydın diyorum sınıf bana bos bos bakıyor. Ben konusmaya çalışıyorum ama kimsenin taktığı yok, herkesin arkadaşı var ya onlara yeter. Tek oturuyorum sınıfta sessizim tenefüste baska sınıftan arkadaşımlayım. Sonra bana hocalar cok sessizsin diyor fakat ben hocalarla muhabbete giriyorum sınıf beni takmıyor ki genel bir tutum var kimse kimseyi önemsemiyor arkadaslari da olduğu icin ben iyice dışarıdayım. Bir sene diyorum dayan diyorum ama bazen canim burnuma geliyor cok sıkılıyorum. Yardim edin derslerime odaklanmam ve uzulmeyi bırakmam lazım

0|0
51

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kuzum bırak zaten bir sene berabersiniz. Bu bir senen baya önemli. Yapma arkadaş falan. Asosyal ol ciddiyim:d

0|1
    0|0
    • Asosyalim zaten birkac arkadaşım var toplasan ama sınıfta boyle sessiz oturmaya hic aliskin degilim gecen sene cok kaynaşmıştı sınıfım. Bu seneye yoğunlaşmam gerek ama sınıfta tüm gun kimseyle konuşmayınca üzülüyorum biraz.

• Cok tesekkur ederim. Sizin için de oyle :)

• Teşekkür ederim 💜💜

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• Birileriyle konuşmak zorunda hissetme veya sınıfla samimi olunca sıkıntın geçmeyecek daha iyi hissedecekmişsin gibi düşünme kendi dünyanı kendin oluştur kabullen o sınıfta sessizlik hakimse bunu kabul et beklentiye girme sınıfta ders odaklı ol öğrenci odaklı değil. Dışarı çıktığında görüştüğün arkadaşın var sonuçta sosyalleşmeye sınıf dışı odaklı bak be bunun gibi şeyler

0|0
    0|0
    • Dogru söylüyorsunuz tesekkur ederim

• O sene snein

0|0
    0|0
    • O sene senin en önemli senen bırak arkadaşın olmayıversin

• Deniyorum insallah onemsememeyi beceririm teşekkür ederim

• Yaparsın derslerine odaklan gerisini düşünme

• Akışına bırak mutlaka alışırsın

0|0
    0|0