SİZİ EN ÇOK NE SİNİRLENDİRİR? NASIL SAKİNLEŞİRSİNİZ?

İyi geceler :p
Sizi en çok ne sinirlendirir ve nasıl sakinleşirsiniz?
Beni ısrar, sorumsuzluk, yüzsüzlük ve baş ağrısı sinirlendirir. Bir de verilen sözlerin tutulmaması, yalancılık. Bir de fazla gürültü. Benim bitti :D

0|2
15|16

En İyi Erkek Görüşü

• Gereksiz insanlarin israrla konusmasi sinirimi en cok bozan seylerden birisi. Hayır kapatma tuşlarıda yok ki kapatasın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Değer verdiğim insanların yaptığı saçma davranışlar sinir olmama yeter Bu davranışlar da her türlü olur şimdi tek bir kategoriye koymak doğru olmaz 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Bu aralar her şey sinirlendiriyor Nazlı'm yaaağğ. Ejderya gibiyim bir ateş püskürtmem eksik ahxkclcl

2|0
    0|0
  • Sinirlerim. anliktir

1|0
    0|0
  • Her sey ayusd

1|0
    0|0
  • bencillik bir de migren :D

1|0
    0|0
  • Haksizlik

Beni yalniz biraksinlar sakinlesirim

1|0
    0|0
  • yalan, cıvıklık, terbiyesizlik, kendini birşey sanma, lafı bin türlü anlamama, çirkin itamlar, sakinleşmem ana avrat düz gidip sakinleşiyorum

1|0
    0|0
  • Beni ne sinirlendirir degisir ama kesinlikle bir hayvani sevdigim, onunla vakit gecirdigim zaman sakinkesirim. 🐾💜

1|0
    0|0
  • insanlarin bilmedigi birsey hakkinda önyargili davranmasi ve kendine yapilmasini istemedigi birseyi karsisindakine yapmasina sinir olurum. sakinlesmem pek oyle kalirim

1|0
    0|0
  • Beni dinlememeleri sonra pisman olup bunu bana anlatmalari deliririm 😠

1|0
    0|0
  • İyi gibi görünüp arkadan is çeviren insanlar

1|0
    0|0
  • Kapıyı çeker çıkarım

1|0
    0|0
  • neye sinirleniceğim belli olmaz ama duvarı yumruklamışlığım var sakinleşmek için

1|0
    0|0
  • fazla soru soranlara sinir olurum.
    deniz dalga sesi beni sakinlestirir😊😊

1|0
    0|0
  • ben hep sakinim

1|0
    0|0
Yükleniyor...