Kizimin ve oglumun gicik ve kavgaci insanlar olmasini istiyorum haksizmiyim?

Benim heo canim yandi manevi heo acdim insanalrin maddi durumu haric herseyleriyle alay etsin evlatlarim annelerinin cektiginin bedelini baskalarina odetsinler 😆oglum semih ve uzay gibi olsun kizimda duygu cetinkaya ve nagihan gibi olsun

Güncellemeler:
3ay Onu bunu birakinda bunlar evde birini yer ama olsun 😄😄😄

0|0
15|5

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın madam

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle olursa hiç sevilmezler daha kötü olur ve genelde alaycı kavgacı cazgır insanlar sevilmezler hep itici gelirler. Kendilerini gerektiği yerde savunmaları gerek ama bu bahsettiğiniz tavırlar onları haklı durumdayken haksız duruma düşürebilir. Öfke kontrolü sağlamak zordur zaten bu karakterle büyürlerse hiç bişeyden memnun olmayan sinirli tipler olurlar. Bence bu düşünce sistemi çok yanlış. İş hayatında aşk hayatında aile içi iletişimde veya arkadaşlıklarında problemler olabilir. Onları kötü şekilde yönlendirirseniz faydadan çok zarar vermiş olursunuz. Küçüklerse eğer karakterleri düşünce sistemleri sizin eğitiminizle yönetiminizle tavırlarınızla belirlenir. Bu kötülüğü onlara yapmayın derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yani sevilmesin ilgi görmesin ve dışlansın istiyorsun. İlginç bir istek ☺️

1|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • enteresan :D :D

0|0
    0|0
  • Haksızsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Çok banal bir düşünce tarzınız var, bu hayatta zor şeyler yaşamış olabilirsiniz ama dikkat edin ki bu hayatta yaşadığınız acılar sonucu iyi olmakta kötü olmakta sizin elinizde ve emin olun size bu acıları çektirenlerin eline birşey geçmediği gibi sizibde elinize birşey geçmeyecek ayrıca bunları çocuklarına öğrettiğiniz için eminim daha büyük acılae sizi bekleyecek. Allah sizi çocuklara melek olarak gönderdi, şeytan değil.

0|0
    0|0
  • tövbe de kız :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden guzslcolmazmi kizim der ben ben benim gi i sevdigi bir insan icim hic bir hayalinden vazgecmez

• evlatların dişli olsun tamam da senin yaşadıklarını başkalarından niye çıkarsınlar. kendin yaşamışsın empati yapmalısın :)

0|0
    0|0
  • Haklısın da Nagihan gibi de olmasın kız ayyyyyyy:d

0|0
    0|0
  • Beyinsizlik

0|0
    0|0
  • kendilerini koruyabilsinler. haksızlığa izin vermesinler yeter bence. bunları yapabilmesi için gıcık veya kavgacı olmaları gerekmez kendilerine güvensin yeter.

0|0
    0|0
  • kendilerini korumasını bilsinler yeter biri ona tokat atinca kafa atmasını bilsinler yeter

0|0
    0|0
  • Haksızsın

0|0
    0|0
  • Tanri bizi korusun 😑

0|0
    0|0
  • Yok artik o kadr da degil de ezik olmasinlar yeter 😂😂

0|0
    0|0
  • hadi sana yaoarlarsa knk

0|0
    0|0
  • Oh süper de hicbir zaman gercekten mutlu da olamazlar arkadaş :D

0|0
    0|0
  • Aynen hiç uslu durmasınlar bende ılerde cocugum olursa aglarsa falan hıc susturmucammılletın beynını yesın atsın

0|0
    0|0
  • Çok arsız onlar ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...