Ingilizce ogretmeni mi oluyim ilahiyatmi ?

Aslinda benim icim kalbim herseyim ingilizce istiyo ama 😞

Sevdigim cocugun ailesi dinci 😞dinci degilim diye beni istemiyolar diyorumki ilahiyat okiyim hem kendi aileminde hosuna gider hem ilahiyat okuyanlar hemen ogretmen olabilir mis hem hukumet ilahiyatta onrm veriyo 65 le almak ne demek 😆bi tasla 3 kus vurucam 😃 artik cocuklarimi ingilizce ogretmeni yaparim ben srvdgim insan icin hemde ailemin hosuna gitsin diye bu bolumu okuyicam

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• İngilizce öğretmeni tabi ki.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimse için ömür boyu yapacak olduğun işi değiştirme. Sonra çoook pişman olursun. Kendi hayatın nasıl mutlu olacaksan öyle yaşa 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kafana göre menekşe

0|0
    0|0
  • Senden İngilizce öğretmeni olmaz.

0|0
    0|0
  • Oku bacım.

0|0
    0|0
  • Ev hanımı ol

0|0
    0|0
  • İleride pişman olursun bence aklindaki meslege yönel derim

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama sadece sevdgim cocuk icin degil hükümette bakiyorum hepsi dinci

• 2ay

Ingilizce beni herseydne uzaklastiriyo icime huzur geliyo ama sevdgiim cocugub ailesi benim ailemi mutlu etmek bide ahiret bide hukumet ilahiyatta onem veriyo benim ailem okadar degil ama

• 2ay

ya sen ilahiyat okuyunca cennete gitmeyeceksin ya :)) ingilizce oku ama ilahiyatlada ilgilen açıkogretimden falan oku onuda

• Genelmüdürlük için ilahiyat, sürünüp insan yetiştirmek için ingilizce

0|0
    0|0
  • ikisinide okuma

0|0
    0|0
  • Dinci mi? Sakın fetocu olmasınlar? Bu devirde din, cemaat deyince temkinli olmak gerekiyor maalesef.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok 😅tayipci cemat bu

• 2ay

Türkiye'de hiç bir tarafı tutmamak lazım. Kimin ne olduğu belli değil.

Kızlar Ne Diyor 11

• Uzay bilimleri

0|0
    0|0
  • Sevdiğin için kendi hayallerinden vazgeçmek büyük fedakarlık. Umarım bu fedakarlığı sevdiğin ve onun ailesi hakediyordur.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben iki sene onceye kadar cok mutluydum allah kalbime bu sevgiyi yerlestirmeden once ne guzel miletvekili olmak istiyodum tarihi ve siyaseti arastiridim ingiliz bir koca isterdim beni severdi 😞bu sevgiylr hersey yalan oldu ihsallah cocuklarima ben istediklerimin pesinden gidet 😞

• Yani sende sevmediği işe sırf mecbur olduğu için giden ne kendisine ne başkasına yararı olan mutsuz insanlardan biri olacaksın öyle mi?

0|0
    0|0
    • 2ay

Beni hayatimda kimse sevmediki 😞belki biri bile sevse bukadar mileti mutlu etmeye calismazdim

• 2ay

Ama is bulmamda kolay olucak bu hukumet varken 😞😞😞

• 2ay

Biliyorum... Herkes için durum böyle. Bence biraz mücadeleyi göze almalısın.

• ıngılzıce tabıkı

0|0
    0|0
  • Hayırlısı ))

0|0
    0|0
  • Kalbini dinle ilerde pisman olursun

0|0
    0|0
  • ingilizce
    dinci degilsin diye seni istemeyen aileye gelin mi gideceksin bu mudur

0|0
    0|0
  • ilahiyat okuyup ne yapacaksın anlamadım boş beleş birşey bence. bende ingilizceye hazırlanıyorum

0|0
    0|0
  • Dinci ne demek?

0|0
    0|0
  • oku gitsin ilahiyatı çok artıları varmış hem zaten çok takma bence :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Bana olumlu birsuru sey kazandircak hem ailem beni daha cok srvicek hem srvdgiim cocugun sulalesi 😁hemde hemen is bulucam 😄

• 2ay

eh o zaman boşver kararsızlığıda hayırlısı olsun diyelim o zaman :D

• İngilizce oku namazlarini kil ve tesetture gir

0|0
    0|0
Yükleniyor...