Hz. Muhammed i çıkararak sünnet i vb. kabul etmeyen kuran bize yeter diyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hz. Muhammed i çıkararak sünnet i vb. kabul etmeyen kuran bize yeter adeta yeni islam oluşturanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin düşüncesi kendine.
    Kurana inanıyorsak hadislere de uymalıyız

O (Peygamber) keyfine göre konuşmaz. O ancak kendisine vahyolunanı söyler (söylediği her şey vahye dayanır)
    Necm suresi 3. Ayet

0|2
    0|0
    • 3ay

(Âl-i İmrân Suresi), 32. Ayet
      De ki: "Allah'a ve Peygamber'e itaat edin." Eğer yüz çevirirlerse şüphe yok ki Allah kafirleri sevmez.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• indirilmiş dinden uzaklaşıp uydurulmuş dine kananlar.

1|1
    1|0
  • Doğru yapıyorlar.
    Hadislerin yarısı yalan dolan.

0|1
    1|1
  • İmanın şartını bilmeyen kuran biliyorum diyemez

1|1
    0|0
  • Sacmaliyorlar cok bozuyor lar bu tip insanlari tartisma programlarinda. hadis peygamber sozudur peygamber kuran disinda bos konusmamistir hadislerin cogu kuran tefsiridir peygamberimiz aciklamistir. yalan supelivhafisler ayiklanmis zaten o da kitap halinde

0|0
    0|0
  • Doğru yapıyoruz.

0|0
    1|1
  • Biraz olsun daha mantıklılar.

0|0
    0|1
  • 120 bine yakın hadıs var bunların 4 bini hz. MUHAMMED kendı agzından diyer kalanların cugu toplumu dizginlemek için konturol altınalabılmek için uydurulmuş hürafeler ALLAHIN RESULUNU kımse cıkarmıyor ben duymadım sen ne düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Hadiste sırat köprüsü geçiyor ama kuran da geçmiyor diye sırat köprüsü yoktur demek peygamberin sözüne itimat etmemek peygamberi çıkarmaktır peygamber i sorgulamaktır bana göre

Yükleniyor...