Darbe gecesi ne yapıyordunuz?

Darbe gecesi ne yapıyordunuz?Kimimiz havalimanına kimimiz boğazköprüsüne kimimiz ise semtin sokaklarına caddelerinde bulunduk siz nerdeydiniz neler yaşadınız o gece

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

• memleketteydim o gece istanbula dönecektik ve tam darbenin olduğu saatlerde köprüde olacaktık.. ama tesadüf eseri o gün çok kötü hasta oldum ve doktor yolculuğa izin vermedi.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• taksimdeydim

0|1
    0|0
  • mersin cumhuriyet meydani💪

0|0
    0|0
  • Evimdeydim haberleri izliyordum

0|0
    0|0
  • komşuda kahve içip giybet yapiyodum :D

0|0
    0|0
  • Ahaahha bodrumda clubdaydim tamda o gece 😌😂😂

0|0
    0|0
  • uyuyordum

0|0
    0|0
  • yoldaydık

0|0
    0|0
  • Uyuyordum hiçbir şey duymadım.

0|0
    0|0
  • Uyuyodum

0|0
    0|0
  • Sırf o adam çıkın dedi diye çıkmazdım, kendi çıksaydı da görseydik.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kendisi Cumhurbaskani farkindaysan sokagami ciksin hadi cikti diyelim napacak tek basina bide laf etmezmisin şoyle cahil cahil Allah askina bende sevmiyorum adami ama bukadar da olmaz benim Vatanim elden gidecekmis siz Tayyip baba derdindesiniz kesin sende o koministler gibi bufelerde kosanlardansindir. Aynen Ataturkun kurdugu devleti gotunu devirip yatarak cok guzel savundun tebrikler tatlim👏👏👏👏

Erkekler Ne Diyor 14

• Buyuk şov gecesi :) O gun biletix den biletimi almiş bu tiyatro gösterisini evde biram eşliğinde izliyordum

0|1
    0|0
  • Meydandaydık

0|1
    0|0
  • Nişana gidecektik erkenden kaçıp takacaklarımızla içelim dedik. Meyhanede fazla kaçırmışız ve sarhoş kafayla darbe haberi geldi. Parayı ödeyip kalkalım derken para da çıkışmadı ama sorun olmadı adam gidin dedin haliyle. Alkolün verdiği korkuyla alkollü araç sürdük falan tuhaftı biraz.

0|0
    0|0
  • geç kalmıyım diye koştura koştura durağa gittim iş yerinde nette takılıyodum eski iş arkadaşım aradı haber verdi

0|0
    0|0
  • içiyodum :)

0|0
    0|0
  • bütün gece ks de tanklara tekme atıp, uçaklara elektrik direği fırlatan halkın müthiş direnişi hakkında bilgi topluyordum...

0|0
    0|0
  • Biz her an tetikdeydikteydik kominist solcu insan evlatları büfelere benzinliklere bankamatiklere koştu

1|0
    0|1
  • Ulan doğum günümdü. Mekanda kutluyorduk. Ve askeri öğrenciyim yaz kampına dönmek için gün sayıyordum hayallerimi s*ktiler

0|0
    0|0
  • bilgisayar başında haberleri izliyordum saat 4 te cnn türk basılınca yattım bende

0|0
    0|0
  • Melih gölçek'le birlikte kahramanca gece konduya kaçtık

0|0
    0|0
  • Dışarıda.

0|0
    0|0
  • Böyle darbemi olur dedim ve cs girdim

0|0
    0|0
  • ben direk dediler darbe oluyor evdekılere yat yat dedım mahallenın iti kopugu

0|0
    0|0
  • Boğazdayemek yiyodum

0|0
    0|0
Yükleniyor...