Ilahiyat okuyimmi arkadaslar?

Aslinda hic ama hic istemiyorum
Ama srvdgim cocugun ailesi dinci beni istesinler diye okuyicam hemde rabbimin hosuna gittsin hemde kolay is bulabilmek icin 65 le ataniyo din kulturu ogretmenleri hemde hemen ataniyo simdiki hukumet dinci dinle iligili bisi okusam hemen is bulurum mulakatlardan rahat rahat gecerim dinci olursam aslinda hic istemiyorum ama aklimi kullanmam lazim 😃😎😎😎

Hem bir tasla 3 kus vurcam ailemin gozune gircem sevdigim cocugun rabbimin hosuna gidicek hemde devlette ya da ogretmenlikde rahat rahat meslegimi yapicam 😄😄😄😄

Güncellemeler:
2ay Benim hayalim ingilizce okumakdi 😕😕😞😞kalbimde bu sevgi olmadan once

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Baştan söyleyim. Düşünce kalıpları öğrendiğimiz bildiğimiz hiç bir şey artık gerçek doğru bilgi değil. biz doğru olduğunu sanıyoruz. Dinde yalan birçok şey yalan. Onlar yerine bilge insanları araştır bak oku öğren. toltek , osho...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rabbim akil fikir ihsan eyle su aciz kuluna

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ailesi dinci istiyor diye okumamalısın o cocuk bugun var yarın yok bu cocugun ailesi dinci bir sonrakide dine düşkün deyil ne yapacaksın o zamn?

0|0
    0|0
  • Trol demi

0|0
    0|0
  • Çok boş yaptın bence, saçmalama ve tekrar düşün

0|0
    0|0
  • Hayatını zikersin.

0|0
    0|0
  • kafayımı yedin ne olursa olsun okuma bence kaldıramassın dersleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Rabbi filan karistirma bence sen direk kocaya gidecem onun icin de de bari burda daha fazla yanlis anlasilma ve dikkat et sevmeye sevmeye kotu yollara dusersen agzin gtune donmesin aman diyim.

0|0
    0|0
  • Çok sıkılıp rabbinin istediği şeylerin tersini de yapabilirsin. Kendine göre ayarla.

0|0
    0|0
  • Yemin ederim aradığım kafa he, aferin kız bu devirde böyle olucan nerde çıkar varsa oraya gömül iyi taktik

0|0
    0|0
    • 2ay

😅😅😅napiyim herseyi imamhatip yaptilae

• İstemediğini bir şeyi başkalarını mutlu etmek için okumamalısın bence sen mutlu olmadıktan sonra ne anlamı var

0|0
    0|0
    • 2ay

Allahim mutlu olucak o onemli degilmi 😞

• 2ay

@Harizimsah5534 peki memnun etmek, senden razı olması nasıl?

• 2ay

Tanrı'nın senden memnun olması da çelişkidir. Tanrıyla ilgili fikirlerimiz bu kadar kısıtlıyken, onun varlığıyla ilgili bir takım şeyleri idda etmek boş laftan ileri gitmez.

• bu hayattta hicbirseye mecbur degilsinnn

0|0
    0|0
Yükleniyor...