3 çok yakın arkadaş düşünün?

3 çok yakın arkadaş düşünün, farklı ailelerden de olsa zevkleri aynı, düşünceleri aynı, görüşleri aynı.. Yedikleri, içtikleri, sıçtıklarına kadar aynı... 3 çok yakın arkadaş düşünün birbirleri için ölebilecek. 1 tanesi çok büyük sıkıntıya giriyor, diğer ikisi delice destek oluyor yanında oluyor, biri hasta hasta kalkıp 750 kilometre yol geliyor, diğeri ailesiyle kavga edip yanına gidiyor, hiç söylemediği yalanı 2 günde söylüyor. O sıkıntıya giren için her şeyi yapıyorlar, ailesi ve onun için en iyi şeyi düşünüp yapıyorlar.. Ama öyle bir durum oluyor ki sadece uğraşan iki kişiyle arası bozuluyor sıkıntıya giren kardeşin. Ailesiyle barışıyor hayatı düzene sokuyor ama biz uğraşan iki kişi siliniyoruz. Elimizden hiç bir şey gelmiyor, kendimizi yiyip bitiriyoruz, biz ne yapıcaz aga? En sevdiğimiz insan elimizden kayıp gidiyor.. Biz ne yapıcaz aga? Bir çıkar yol be arkadaş bir tane çıkar yol yok mu?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Sizi sevmiyor mu artık

0|0
    0|1
    • 3ay

Öyle bir durum oldu ki evden kaçtı aileme haber vermeyin daha dönmem dedi ama daha 18 yaşında ve hayatın zorluklarının farkında değil okuduğu okulu bırakıcaktı, annesi arayıp delice ağlıyordu sesi kısılmıştı artık biz de bir yol bulup bir araya getirdik barıştılar ama bize daha size güvenmiyorum ben size söylemeyin demiştim dedi hoşçakalın diyip kapadı telefonu ağzımızı açamadık sildi gitti bizi, seviyor mu sevmiyor mu özlüyor mu özlemiyor mu bilmiyoruz, kafayı yemek üzereyiz

• 3ay

Kötü olmuş haber alamıyor musunuz şimdi

• 3ay

Alamıyoruz

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• nerde olduğunu biliyorsanız. biz kardeş değil miyiz lan nasıl giderim dersin diyerek iki tookat at oda karşılık verir dövüşürsünüz biraz yorulunca da yan yana oturur bairbirinize gülersiniz yine.

0|1
    0|0
Yükleniyor...