Farkında mısınız? batı da doğu da Türklüğü yok etmeye çalışıyor?

burayı okuyun lütfen: yabancılarla tartışıyorum arkadaşlar. Türkler siz deglsiniz! Çinlilere benzeyen çekik gözlü orta asyalılardı Türk. ve Türklük sadece bir kültür diye de bir tez var. bunları ciddi ciddi biri size söyledigi zaman eger yeterli bilginiz yoksa Türk tarihi ile ilgili bu insanlara inanabilirsnz. ama gerçek şu Göktürkler çekik gözlüydüler evet ama Türkler tarihleri boyunca çok geniş bir çoğrafik bölgede yaşadılar. mesela kuman kıpçak Türkleri avrupada ve batı asyayı kapsayacak çok büyük bir devlette yaşıyorlardı. yani Türkiye Türkleri ya da batı Türkleri Türk değile dair tezlerin hepsine sadece bilgisiz oldugunuz için kanabilirsnz. şu an ciddi bir şekildi çinlisiyle batılısyla adamlar bu tezlerle Türk kimliğini yok ediyorlar. zaten araplaştırılma gibi bela var başımızda bir de. kendi kökelerinizi kaybederseniz başka milletlerin esiri halini gelirsiniz. biliyorum bir çoğunuz modernlik safsatasıyla milliyetçiliğe karşısınız. ama şunu bilin ki batı milliyetçiliği sayesinde gelişti, bize farklı ideolojiler üretse de.

Güncellemeler:
3ay https://youtu.be/_v9j8xFFwM8 şu videoyu da izlemenizi öneririm. şu an bile Türkler dünyanın ne kadar geniş bir çoğrafi alanında yaşıyor görün diye
3ay ...

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• yooo milliyetçilik saçmalık veya ırkçılık değildir ki... aksini savunanın canı cehenneme... elbetteki hayaller hümanizmi ister ama gerçekler çok farklı 1789 da önce imaparatorluklar modaydı şimdi milli ulusal develtler bu dünyanın gerçeği. ulus birliğini oluşturamayan devletler yok olmaya mahkumdur

1|0
    0|0
    • 3ay

kesinlikle öyle. üstelik kendi tarihine sahip çıkmak kendi ulusuna sarılmak ırkçılık degldir sadece bilinçli olmaktır. doğa bile canlılardan grup halinde hareket etmelerini ister. eger grubuna tutunamazsan sen bir hiç olur yok olur gidersin.

En İyi Kız Görüşü

• katılıyorum bence Türklüğe en büyük darbe araplaştırma çalışmalarıyla başladı keşke orta asyadan hiç gelmeseydik veya merkezi orta asyada filan kursaydık. çok tehlşke bir bölgedeyiz

1|0
    0|0
    • 3ay

canım biz sadece orta asyada yaşamadık ki. avrupalılar yokken kumanlar avrupada yaşıyordu. ve evet en büyük hatamız araplarla karşlaşmamız oldu.

Erkekler Ne Diyor 5

• memleket serefsız doldu bu yonetım sayesınde 15 yıldır ugrasılıyor yok etmek ıcın en tepedekı hala ben turkum dıyemıyor onun pesınden kosan mallarda aynı ama çok yakın alayının ebesıne konulacak

1|0
    0|0
    • 3ay

o zaten Türk degl olay orda adam gürcü asıllı karısı arap asıllı. biz Türkler aslında herkese sen de Türksün diye diye bu hale geldik

• 3ay

evet haklısın ama ınsanların mal olusunu çok ıyı degerlendırdı , korku ve derebeylık duzenıne geldık bıat etmeyenler her turlu ezıyete magdur kalıyor

• haklısın mesela ilk türk devletleri olan asya hun, günümüz türkiyesinde değil, aksine moğol, en orta doğudaydı, sonra batı hun geldi yine günümüz topraklarında olmadı, yine batıda kuruldu atillanın devleti, osmanlıda birleşti ne olduysa, o yüzden illaki bu topraklarda doğduk diye, türk felan kimse birbirini kandırmasın. bunu kimse bilemez allahtan başka

0|0
    0|0
  • söyledıklerınde haklılık payı var ama okadar pasıt degıl tamm şuankı akp daha cok arapların arkasında türklükle bir alakaları yok hatta ellerınden gelseler kendi içimizdeki türkiyeyi yöneten partı bitirir kı cok ugraştı ama 15 temmuzda herkez gördü onlarda gördu yanlışta neyın ne olacaklarını

0|0
    0|0
  • Avrupada kaç milyon Türk var bir kere çok konuşmasınlar 😂 Anladınız siz 👍

0|0
    0|0
  • milliyetçi olmamak modernlikmiymiş? milliyetin anlamını biliyorlarmı acaba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...