Çok fazla kilosu olan kızlar gördüğünüzde aklınızdan geçenler nelerdir?

Sadece merak ediyorum ilk bakışta insanları dış görünüşüyle nasıl yorumladığınızı bu sadece kilo değil çok kısalık veya zayıflık gibi vs şeylerde

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• hemen hızlı adımlarla önüne geçiyorum arkadan bitarafıma bakıyomuş gibi olmasın diye

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• halime şükrederim.

1|0
    0|0
  • kilolu kız gördüğümde aklıma bişe gelmez, çünkü artık nüfüsün 3 te ikisi kilolu olduğu için alışılmış bir durum. ama zayıf gördüğüm zaman hemen dikkatimi çeker aklımdan ilk geçen *vay be bu kızda ne cesaret ne sabır varmış bu kadar formunu saklaya biliyor * olyo.

0|0
    0|0
  • insanlara pek bakmıyorum, hem rahatsız etmek istemiyorum hem de fiziğin benim için pek önemi yok

2|0
    0|0
  • boğazına çok düşkün olduklarını :D doğal olarak...

1|0
    0|0
  • yaşı genç Allah bir şifa versin istediği şekile gelsin derim

1|0
    0|0
  • kısalıkla alakalı bir sıkıntı yok Allah vergisi sonuçta
    zayıflık ve şişmanlık için hastalıkları yoksa hayıflarım insan bir hareket eder kalkar yürür ya yürüyen merdiven kullanma en azında kaslar biraz çalışsın ayıp bir durak önce in otobüsten yürü höfff
    zayıflar az ekmek yiyin kemik torbası gibi geziyonuz vatandaşlığınız gerekli kiloya ulaşamadınız diye düşecek bak.

1|0
    0|0
  • Çok fazla kilosu olduğu geçer.

0|0
    0|0
  • Aklımdan kötü bir sey gecmez ama yüz verip bir yerlerini kaldırırsam ve bunu yuzume vurursa onu yerden yere vururum

0|0
    0|0
  • Fizik önemli tabıkı

0|0
    0|0
  • maşallah diyorum

0|0
    0|0
  • Şişmana vurması da ne zevkli olur beh

0|0
    1|2
  • kendine bakmayan biri olarak görüyrum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben de o kilolu sınıfındayım ama insanların iğrenç yorumlarına maruz kalmaktan bıktım aşırı zayıf insanlara karşı hasta olabileceğini düşünen çok insan biliyorum ama kimse kilolulara aynı gözle bakmıyor çok yiyodur diyorlar mesela ben hastalığımda kullandığım ilaçlar yüzünden obez kategorisine girdim şimdide ne yaparsam yapayım gitmiyor. İğrenç insanlarda sanki ben çok seviyormuşum kilolu olmayı hastalıklarla boğuşmayı gibi bir de yorum yaparlar şişko diye.

1|0
    0|0
    • 3ay

Çok haklısın. İnşallah en kısa zamanda bütün hastalıklarından kurtulup sağlığına kavuşursun, ve o hayalini kurduğun fiziğe de :) asıl sen iltifatı hakediyorsun gülmeyi sen hakediyorsun, toplumun oluşturduğu güzel kavramının dışında kalmaktır asıl güzellik :) seni seviyorum

• 3ay

Önemli değil inş başarırsınız hayırlı geceler :)

• 3ay

@reisofkeira inşallah o mutluluğu bende tadıcam sizede hayırlı geceler :)

• Nedense üzülüyorum

1|0
    0|0
  • Allah yardım etsin diyorum ama kınamak amacıyla değil baya baya dua için

1|0
    0|0
  • bence boy ve kilo örneği vermen lazım

1|0
    0|0
    • 3ay

Boyu normal ama kilosu çok fazla obez gibi örneğin

• 3ay

ben mesela balık etliyim ve sana şöyle söyleyebilirim. Her erkek arkadaşımdan şu sözü duyuyorum. Her erkek fizikli kız ister. Yani aşırı kilolu olan bir kız da kilosu olan birini bulur. Mantığındalar

• Hiçbirşey

0|0
    0|0
  • Bakımsız

0|0
    0|0
Yükleniyor...