Tecavüz olaylarını azaltmak ve yok etmek için neler yapılmalı?

Toplum bunun için nasıl eğitilmeli?

1|0
10|16

En İyi Kız Görüşü

• Erkek çocuklarını düzgün yetiştirsinler önce. Kızlarının heryerini kapatacaklarına oğullarına kadının kimsenin namusu olmadığını, mini etek veya şort giydi diye öküz gibi bakamayacağını, tecavüz edemeyeceğini, kadın istemediği sürece onlarla zorla ilişkiye giremeyeceğini öğretmesi lazım. Oğullarını düzgün yetiştirsinler gerisi gelir kardeşim.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Her erkek aynı değildir. Ama bu tecavüze olaylarını meydana getiren lavukların ciddi anlamda psikolojik olarak rahatsızlık yaşadıklarından yanayım. Yetiştirilme tarzı, ailenin içindeki rahatsızlıklar kişiye vuruyor. O yüzden psikoloji, psiklog gerek okullarda.

0|1
    0|0
  • Psikoloji dersleri arttırılmalı her okulda adam akıllı 1 den fazla PDRci olmalı bunların bazıları aileden kaynaklı olabiliyor küçüklükten buna yatkın olan şiddete meyilli ise tedavi edilmeli ve çok çok ağır cezalar verilmeli

0|1
    0|0
  • Tecavüz edenlere tecavüz edilmeli

0|7
    0|0
    • 2ay

Beğenidende anlaşıldı üzere biz erkeklerde karşıyız bunları yapan erkek değildir...

• 2ay

Alınlarına bir damga veya kalıcı bir şey yapsınlar onları belli edecek toplum içine salsınlar gören vursun giden vursun linç olsunlar...

• 2ay

O daha iyimis bak

• Erkek egemen zihniyet kalksın, kadının değeri anlaşılsın yeter. Ya da müslümanım diye gezenler gerçekten edebiyle dinini yaşasınlar. Belki o zaman çözülür

1|3
    0|1
  • Aslında herşey 'oğlum göster amcalara pipini' ile başlıyor.

1|1
    0|2
    • 2ay

Ne alaksı varya bir insanın içinde eğer bir sevgi merhamet vicdan besleyememiş canilik hayvanlık besletmişsen o insandan herşeyi bekleyeceksin

• Hadım yasası

0|1
    0|1
  • Gebertsinler pislikleri

0|1
    0|1
  • düzelmez

0|1
    0|0
  • Erkekleri yok etmek

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 16

• Cezai yaptırımlar daha ağır olmalı. Tecavüzcüler halka açık alanlarda asılmalı.

1|1
    0|0
  • Valla Erkek olduğum halle Erkektir yapar olaylarına sokulmadım ailem tarafından. Küçüklükten itibaren iyi eğittiler sağolsunlar.

Evlenen her çift'i belirli bir eğitimden geçilmeli cocuk nasıl eğitilir vs..

1|1
    0|0
  • Cinsellik tabusu toplumca yıkılmalı, cinsellik tabu veya ayıp olarak görülmemeli.

0|1
    0|0
  • eğitim verişmeli aileler cocuklarını erkektir yapar mantıgınla yetiştirmemeli cezalar agırlaştırmalı

1|1
    0|0
  • erkektir yapar klişesi kalkmalı bence raflara. sonra anne baba öğretecek bunu küçükken. 17 yaşına gelince genelev merakı sarmayacak çocuğu. babası konuşacak, konuşmalı. anlatmalı. yanlış yola sapmasın diye.

1|1
    0|0
  • Önce beyin nakli mümkün ve ucuz kılınmalı

0|1
    0|0
  • Tecavüz eden kişinin penisi kesilip hadım edilmeli ve cezası ne ise onuda ceza evinde çekmeli idam etmekten daha beter

0|1
    0|0
  • Yaptırımları ağır uygulayan devlet olmadıkça bir bok olmaz

0|1
    0|0
  • Caydırıcı cezalar şart

0|1
    0|0
  • Seriat gelmeli

0|1
    0|0
  • okulda kaliteli egitim verilmeli dinler silinmeli

0|0
    0|2
  • caydırıcı cezalar her olay için geçerli

0|1
    0|0
  • Hadim şart

0|2
    0|0
  • Toplumda

1-) Evliliğin kariyer yüzündeb çok sonraya atılması halledilip 20 li yaşlarda evliliği ysygın hale getirmeli
    2-) ysyın organlarında müstehcenlik azaltılıp internete filitre getirilmeli
    3-) Eğitimde ahlak maneviyst ilkeleri adı altında dersler konulmalı
    4-) okul karma eğitimi erkek- kadın olarak ayrılmalı
    5-) toplu taşıma ayrılmalı
    6-) evli olmayan kişilerin karanlıkda parklarda vesair uygunsuz oturması engellenmeli
    7-) Zina yasaklanmalı

0|0
    1|0
  • Birini Hadım ettirmeli meydanda bak bakalim bir daha yaoabiliyormu

0|1
    0|0
  • herkes birbirine versin

0|1
    0|0
Yükleniyor...