Erkeklere özellikle soruyorum ve kızlar siz ne düşünüyorsunuz?

İlerde evlendiğinizde karınız çalışıyor farz edelim ve size ara sıra diyprkı ben aksam 9 gibi gelicem arkadaşlarımla kahve içicem ya da kuaföre gidiceğim çıkışta vs.. Tepkiniz ne olur ve kızlar size karışmasını ister misiniz?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin ayrı koyduğu şartlar vardır. ben açıkçası olumlu bakmazdım zaten kendim bile geç durmuyorum dışarı da

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ogle sey olurmu? Su an calismiyorum. Ama bir yere cikinca mutlaka esimden once evde olmam gerekir. Eger gec kaldiysam gelemediysem oldugum yerden beni gelip almasini soylerim. Arkadaslarimla gorus surem vardir. Saatim var. Gece gece niye cikayim. Calisan biri olsam bile cikmam. Evli kadinin o saatde disarida olmasi hos degil. Bence.

1|1
    0|1
    • 2ay

Kölelik yani

• 2ay

@haymatlos_beyrut kizmaz. Basim da sismez. Sen soyle. Bir erkek niye kole olsunki?

• 2ay

Mesaj atar mısın. Rica etsem

Erkekler Ne Diyor 12

• Zaten aramızda güven sorunu olmaz, onun da başka şeyler yapacağını aklıma bile getirmem tabi ki gidebilir yani.

1|0
    0|0
  • ayda bir iki kere neden olmasın insan ara sıra tam özgürlk ister, gitsin takılsın ev iş sorunlarından uzaklaşsın erkeklerin arkasından dedi kodu yapsınlar doya doya, ohhhh beee o akşam bende mırıl mırıl uyurum, işte o onu yaptı bu böyle bişe almış diye kafamı şişirmez yani bu işten bende karlı çıkarım 😀

0|0
    0|0
  • Oldu birde evlerde ayrı olsun. Evliliğin anlamı nerde tek Çatı altında ne zaman oturacaz.

2|0
    0|0
  • Eğer arkadaşlarını tanıyorsam olur ama sık yapıyorsa bunu tepki gösteririm

1|0
    0|0
  • çalışıyorsa kredisi çok olur ama arkadaşların içnde erkek olmaması lazım

1|0
    0|0
  • Sorun değil olabilir

1|0
    0|0
  • Gündüz çuvalami girmiş bu zaman da hem de eskisi gibi degil ugursuz dolu ortalik..

1|0
    0|0
  • Çok sık olmaz olduğunda da ben bırakırım alırım

1|0
    0|0
    • 2ay

En mantıklısı 👍🏼👍🏼👍🏼

• Karışırım ben o ne ya

1|0
    0|0
  • Saygı duyarım anlayışla karşılarım

1|0
    0|0
  • Beraber gideriz arkadaslarının yanına ben paylaşmam yani

0|0
    0|0
  • Bekle geliyorum aşkım beraber gidelim sonra sabah dönelim istersen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• istemem madem calısma desin bırakayım işi..

0|0
    0|0
  • hayır bence o da çıksın arkadaşlarıyla takılsın tabi yeri geldiğinde azıcık kıskansın

0|0
    0|0
  • İsterim karışan kıskanan sinirli erkeği severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...