Ya bu piskolojiden nasıl kurtulabilrim?

Kış gelemesini istemiyorum keşke okullar da açılmasa bunlar aklıma gelince moralim bozuluyor ya bunalıma giriyorum nasıl kurtulabilirim

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• avrupada cekilmiyor sicak hava turkiyede olsam deniz kenarinda bende sicak havalarin bitmesini istemezdim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Okucaksin mezun olup isini eline alacaksin benim gibi arabanla isine gidecek ofisinde kahveni yudumlarken camdan yagmurun yagisini izleyeceksin.
    Tabi patron iceri girene kadar:)

1|0
    0|0
  • güney kutbuna taşın

0|0
    0|0
  • kışı bende sevmiyorum ama kaçınılmaz bir durum onun için kendini motive etmelisin.

1|0
    0|0
  • okulda arkadaşlarınla buluşacağın beraber hoşça vakit geçireceğiniz zamanları düşün. kış gelince kayak yaptığını, yağmurun altında huzurluca yürüyerek yazın düşünmeye çok fırsatın olmadığı konuları düşün :)

çok mu polyannacılık yaptım :D

0|0
    0|0
  • Geçecek bosver alttarafi 9 ay 😀

0|0
    0|0
  • Kış gelsin yaa

0|0
    0|0
  • Her mevsimin tadina varacagin guzellikleri kesfermek icin kucuk gezilere cikabilirsin

0|0
    0|0
  • Seni Mutlu edecek bir Ada'm bul

0|0
    0|0
    • 3ay

Adam var mı ki buluyim

• 3ay

Var tabi artık insanlar eğlenilecek kişilerle evleniyorlar piyasa Ada'm kaynıyor diyemem ama gercekten cok var

• kaç kere sınıfta taldın sen bakayım :)

0|0
    0|0
  • normal bişey ben 13 senedir yaşıyorum onu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• herkes öyle tek değilsin

1|0
    0|0
  • Olumlu pozitif ol herşeyi zamana bırak ben herşeyin üstesinden gelirim üstesinden gelemediğim iş yoktur de ve her zaman olumlu ol

1|0
    0|0
  • Yalniz degilsin.

1|0
    0|0
  • keşke kış gelse ve okullar açılsa.

0|0
    0|0
  • kışı severim ama okulu 👎

1|0
    0|0
  • Bence sen hiç güneyde yaşamadın , eylül geldi hala sıcak

0|0
    0|0
  • Derdim bu olsa.

Hayatın çok güzel.
    Tadını çıkar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya orası doğruda okullar açılsa 20 tane sınava giriyor insan aynı koşuşturma

• niye

0|0
    0|0
Yükleniyor...