Annemle ciddi anlamda anlaşamıyoruz?

Ben üstüme başıma önem veren bir insanım, insanlara maddiyatla ilgili bişey söylemem iyi veya kötü insanların acımasını istemem. Konuşmama dikkat ederim yapmacıklık değil benimki normal 20 yıllık ben. Annem inatla bana biraz doğal ol der. Kendisi doğal olucam derken benliğini kaybetti ve daha kaba oldu. bir semte gittiğimiz zaman evde saçma sapan ne varsa üstüne alır dikkat etmez. bir ara biri çöp kutusunun yanına saat bırakmıştı eve getirdi. İhtiyacımız yok kesinlikle babamla kızdık ona hatasını anladı. Bide çok zevksiz bişey ucuz olsun hiç bakmaz gider alır. İnsanlarin bir eksiğini gördü mu ağzını açıp kahkaha atar öyle bir tip. Çok rahatsız oluyorum bu durumdan. Surekli bagirir beddua eder. Nasıl düzeltebilirim onu? Çok varlıklı bir ailede yetişti ayrıca bu hareketlerine anlam veremiyorum..

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• detayın sonunu okuduğumda artık annen den ümit olmadığını anladım . baban fakirse , ben nasıl bu hale geldimin depresyonu diline ve yaptıklarına vuruyordur

1|0
    0|0
    • 3ay

Babamın durumuda iyi ama kendi ailesininki kadar değil

En İyi Kız Görüşü

• Belki de cok varlikli bir ailede yetismis olmanin vermis oldugu bir cesit tepkimedir bu. Her istedigini zaten elde etmis ve edebilecek potansiyelde oldugundan, artik daha fazlasini da istemekten ziyade isi sacmalik boyutuna getirmis olabilir. Annenle konusmayi denedin mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• belki de kınama değil yardıma ihtiyacı vardır.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yardımcı olmaya çalışıyorum bana bağırıyor beddua ediyor kibirlisin diye.

• 3ay

aslında hepimiz insanlara yardımcı olduğumuzu sanırken kendimizden uzaklaştırırız. insan doğası nasihati sevmek. emir kiplerini ve kınamayı sevmez. aslında ona önce iyi yanlarını söylemelisin sonra kırmadan eleştirilerini yapmalısın.

• bisey yapamazsin bosuna dememisler can cikar huy cikmaz diye

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek almasi gerekir sanırım

0|0
    0|0
  • ALTTAN AL OU BİDA GÖRMİYECEKMİŞ GİBİ DAVRAN

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Anneyi cami avlusuna bırakıp kaç.

0|0
    0|0
  • oturup anne kiz bir konusma yap duzgunce anlat konus

0|0
    0|0
  • tartışma anlarında hep alttan al haklısın de gecistir , bir süre sonra sıkılır

0|0
    0|0
  • cok uzun ama takma

0|0
    0|0
  • Sabır göster kardeşim anlat böyle böyle diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...