Sizinde bunlar güçünüze gidiyor mu?

Saygı değer ks üyeleri öncelikle şunlardan çok rahatsızlık duyuyorum. Kimi insanlar sabahtan aksama kadar çalışıp hak ettiğini parayi alamazken evine ekmek parası götürüyor ailesine ve çocukları kimseye mahçup olmasın diye kimi insanlar hep baba parası yiyor zorluk nedir bilmiyor araba, yazlık, villa, her sabah 200 tl harçlık vb çok gücüme gidiyor bu durum ya herkes zengin ya da herkes fakir olsun isterdim bu benim fikrim saygı duyun elhamdülillah her zaman şükür ediyorum ama böyle insanları gördükçe cildiriyorum

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• ben bunlara değilde gittiği bir cafe vs. gibi yerlerde gelen garsonu yersiz yere rencide eden kendini bir şey zanneden insanlardan nefret ediyorum zenginlik ya da fakirlik değil beni rahatsız eden durum bu dengesizlikleri ! hadsizlik değil de ne bu?

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben geceleri garsonluk yapıyorum bazen çok. Kalbim kırılıyor insanların hitap şekli birşeye benzetememeleri hal ve haraketleri insan gibi cagirmiyorlar rencide ediyolar

• 3ay

aynen bende kuaförde çalışıyorum staj yapıyorum orda yakındır kadınların birinin saçını yolup özellikle yakıp onlarla bitkisel çay yapıp içirtmem gerek belki zehirlenirler de bunlarla evlenen adamlara bir faydam olur hayır dualarını alırım :D

• 3ay

Oncelikle insanlar kendini diğerlerinden üstün sanıyorlar herkes birbirine saygılı sevgili davransa bu durumlar olmaz

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• emen tayyibi arayıp bu durumu düzeltiyoruz

0|0
    0|0
  • Bazilari sansli dogar, bazilari ise sansini kendi dogurur. Her sey senin elinde

0|0
    0|0
  • Herkes her şeyin bedelini öder

0|0
    0|0
  • Benden herkes zengin olsun isterdim ama maalesef değil şimdi o kötülediğinden olduğum için ne yapam ölem mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• üst katogerideki insanlar calısmadan mı gelmiş oraya?

0|0
    0|0
    • 3ay

Adamın dedesi kazanmış hepsini bunlar beleşe konmuş yiyor

• 3ay

o fırsatı değerlendirmeyip kafayı calıstırıp okumazlarsa o para elbet bir gün biter

Yükleniyor...