Sevdiğim kızın yanağına kaşık sürdüm bana tokat attı?

Bugün yıllardır sevdiğim kıza açılma zamanım geldi diye düşünüyordum. Görüşme ayarladım sinemaya gitcektik şu taşıyıcıyı yapan adamın filmi süikast mi ne işte öyle bişey ona girdik neyse işte film bitti dedim birşeyler yiyelim hemde konusur açılırım. neyse oturduk avmde restoranta kaşık bıcak geldi masaya neyse bende acayip heycanlıydım elim ayağıma dolannıyodu kıza biraz güzel gözükmek için espirili olsun diye aldım elime kaşığı kızın ağzının oraya sanki tabaktan corba alır gibi biraz sürttüm sonra azıma götürdüm boş kaşıgı hmm pek tatlıymıs dedim. sonra ne yapıyosun sen ya dedi, bende ağzından bal damlıyodu onu temizledim. aptal deyip tokat att ve gitti. Şu an kıza karşı sogumam lazımdı ama soguyamadım sizce ne yapmam lazım? kız bana mesaj attı kusura bakma tepkim fazla oldu özür dilerim ama bir daha öyle birşey yapma dedi. ne yapmam lazım?

Güncellemeler:
3ay Kaşık tertemizdi bu arada daha yemekler gelmemişti bile ufak degdi sadece
3ay bu trol sorum neden tutmadı ya güzel yazmıştım aslında

0|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• Korktu biran ama düşününce ona da mantıksız geldi tabi mesaj atmış sorun değil faln dersin Özür dilersin kötü niyetinin olmadığını faln anlatırsn

0|1
    0|0
    • 3ay

iyi niyetini seveyim ya

• 3ay

Yaaa ne pissin ya

• 3ay

ya ama uzatmadım bak hemen söyledim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Kaçırmışsın kanka bende ona tokatı yapıştırırdırm. Şiddet uyguluyorsunuz deyip tek ellerinden gelen tokatı hiç acımadan atıyorlar mk

0|2
    0|0
    • 3ay

seviyoruz aga ya

• 3ay

oda sağlam yoksa bana vurmazdı oynak olsa öperdi :D inş saolsın

• 3ay

Ben olsam cakardim agzina

Kızlar Ne Diyor 16

• Bence senin ondan hoslandigini bildigi icin oda heyecanlandi yoksa kim niye tokat atsin ki böyle bir olaya biri benim suratima kasik surse ben gülmekten yerlere yatarim mesela

0|1
    0|0
  • Gel yavru bir ara ders vereyim

1|1
    0|0
  • Yanlış yapmışsin bazıları ciddiyeti aşırı önemsediği halde espirili gorune bilir başka insanların göreceği duyacağı yerlerde esprilerin ters teper kızda aşırı tepki gösterdiğini kabul etmiş zaten bir süre açılma daha iyi olur

0|1
    0|0
    • 3ay

senin iyi niyetine kurban olim knk güncellememi oku bir

• Abdbfbf abi ne iciyosunuz ya

0|1
    0|0
  • sacmalamis

0|1
    0|0
    • 3ay

nası geri arayı düzeltirim?

• 3ay

ahahah allahim ya😀😀😀 git duzgunce konus bana soylediklerini ona soyle😀

• 3ay

korkuyorum red yemem diye düşünüyordum

• kasik surmek ne ya bide bal damliyo demissin yanlis anlar tabi

0|1
    0|0
    • 3ay

iyide yanlıs anlasın zaten pıtır pıtır konusuyodu bana bakıyodu ufak bir espiriydi ya :(

• 3ay

of cok korkuyorum ama görsen zeytin gibi gözleri cok seversin

• 3ay

gorseydim keske 😊

• Hahhahahahah😂😂😂

0|1
    0|0
    • 3ay

ya gülmee

• 3ay

Allahtan öyleymis

• 3ay

aynen knk kusura bakma yorduk

• Trolün mayası tutmamış

0|1
    0|0
  • Kiz hakli beya mal misin sen o ne oyle igrenc ben olsam napiyon ya çok kötüsün diyip kalkardim abi ya :Dd

0|1
    0|0
  • abi ne saçmasın böyle ypılır mı

0|1
    0|0
  • ahahhahah.. bence yorumlarda demek istedikleri kadar salak değilsin

0|1
    0|0
  • Sen ayni ergen gibi dvrsnmissin bna bir erkek yapsa direk sogurum nekdr civik civik hareket ya

0|1
    0|0
  • ender görülen bir mal

0|1
    0|0
  • Gerizekali

0|1
    0|0
  • Bence saçmalamış sen sempatik olmaya çalışmışsın abartcak bişey yok kız biraz ayıp etmiş masadan kalmasa da fikrini söyleyebilirdi. Eminim konuyuda birine anlatmıştırdıda uyarılmıştır gereğince özür dilemek düştü çok şans verirsen başa çıkamazsın

0|1
    0|0
    • 3ay

ya senın iyi niyetine kurban olayım güncellemeyi okumadın dimi :)

• 3ay

Hep iyi niyetimden kaybediyorum zaten. d

• 3ay

belki bu sefer kazanmışsındır ;)

• herkesin ortasında rezil olduğunu düşünmüş ve senden oyle bişey beklemediği için yapmş biraz zaman geçsin açık açık söyle içini dök

0|1
    0|0
    • 3ay

senın canın sağolsun ya cok niyetlisiniz beeee

• 3ay

😊bak bunu bildin

• 3ay

peki...

Erkekler Ne Diyor 2

• Boşver daha basit şakalara katlanamayan ilerde seni çoluk çocukla bırakır gider kafana takma kız havalı ve egosu yüksek sen başka birini bul

0|2
    0|0
    • 3ay

kknk bu kızı yola getiremem mi?

• 3ay

Şöyle yap sen özür diledinya bir hafta ya da bir ay hiç arama tlfn açarsa cep verme bakalım sana ne kadar değer verecek eğer seni umursamazsa . iktir et ama oda senden özür dileyip tokat attığı için belki şansını bidaha denersin ama dikkatli ol

• Yemek ısmarlasın ödeşin

0|1
    0|0
Yükleniyor...