Annenin kızına veda mektubu satır arasından çıktı?

Hastalığı nedeniyle hayatını kaybetmesine sayılı günler kalan bir annenin yıllar önce küçük kızına yazdığı veda mektubu sahaflardaki eski bir kitabın içinden çıktı. Tercümesi mektubun altında...
Annenin kızına veda mektubu satır arasından çıktı..?Tercümesi = Bethany (Benim küçük hazinem)

Eğer baban sana bu mektubu okuyorsa bil ki ben hayatımı kaybettim ve meleklerle birlikte yaşamaya, cennete gittim. Göğsümdeki ağrılar çok arttı ve iyileşmek için ameliyat oldum. Ama işe yaramadı.

Her zaman gökyüzünden seni izleyip iyi olduğundan emin olacağım. Eğer 'Parla parla yıldızcık' şarkısındaki gibi parlak bir yıldız görürsen bil ki o benim. İyi bir kız ol ve uzun, mutlu bir hayat yaşa. Baban ve deden sana bakıp seni okula götürecekler.

Seni her zaman seveceğim. Kimsenin sana benim hakkımda konuşmanın yanlış bir şey olduğunu söylemesine izin verme. Umarım beni hiçbir zaman unutmazsın. Her zaman senin annen olacağım. Seni bol bol kucaklıyor ve öpüyorum.

Hoşçakal

Annen

Not: Artık Rosie'ye bakma konusunda sana güveniyorum. Onu sakın ihmal etme tamam mı?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ayrıca = Sahaf dükkanının sahibi Draper, "Kesinlikle bir şeyler yapmam gerektiğini hissettim" diyor ve "Umarım Bethany'i bulup mektubu geç de olsa doğru ellere ulaştırabiliriz" diyor.

Düşünceleriniz neler insanın içine işliyor...
Kaynak = http://www.mynet.com/haber/dunya/annenin-kizina-veda-mektubu-kitap-arasindan-cikti-2621126-1

Güncellemeler:
3ay ,,,,,
3ay gncl

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• anne kız sevgisi sevgisi her zaman tüylerimi diken diken etmiştir , öylesine muhteşem bir sevgi ki bu ama kızlar ne yazık ki annelerini an çok seveceklerine babalarını seviyolar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Umarım kızı bulup mektubu vermişlerdir ayrıca annenin kızına yaptığı duası da gerçek olmuştur

0|1
    0|0
    • 3ay

tabi simdi onların dua olaylarını bilememde inşallah bulurlar

Yükleniyor...