Kanser hastaları için saçınızı bağışladınız mı veya ister miydiniz?

Bağış yaptınız mı

• Bağışladım
    6% (5)5% (2)6% (7)Oy Ver
  • İsterdim
    77% (60)62% (26)72% (86)Oy Ver
  • İstemem
    17% (13)33% (14)22% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
23|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• http://hizliresim.com/1NLYz1

Hemde seve seve teyzem kanser ona bağışlamak istedim ve kabul etmedi eger bağışlarsan senin için üzülürüm ve hastalığım ilerler dedi şimdiye kadar hiç bağışlamadım ama bağışlamak çok istiyorum @la_luna bu arada soruyu okuyunca aklıma gine sen geldin seni çok seviyorum Allah şifa versin tekrardan geçmiş olsun kardeşim <3 Allah korusun ama senin saçların dökülürse sana kesin bağışlarım

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bağışlarım. Bu büyük bir iyiliktir. Benim başıma gelmeyeceği ne malûm? Aptal insanlar gibi dersem şimdi: ''Ne bağışlayacağım, saçlarım çok kıymetli. Önemsemem.'' gibi, başıma gelince anlarım o zaman. Bunlarında umarım başlarına gelir. Bağışlamalı her insan. Yardımsever olun az...

1|0
    0|0
    • 2ay

Bende bağışlarım ve siteler gerçekmi diye arastırıcam en yakın zamanda bagışlıyacam her insanda bağışlamalı bencede sonuçta ölmezler ya saçlarının fazla kısmını verince bağışlamam diyenlere bende sinir oluyorum ger zekalılar ama umarım başlarına gelir deme Allah korusun dönüp dolaşıp seni bulur sonucta kendi tercihleri Allah ıslah etsin onları bencillikten baska bisey değil yaptıkları

• Saçlarım omuzlarda bagışlarım sıkıntı yok.
    Param olunca oraya hem maddi hem psikolojik destek olmak amacıyla gidicem

1|0
    0|0
  • Saçın kökü bende tabii ki bağışlarım.

1|0
    0|0
  • Bagislamadim

1|0
    0|0
  • Bu konuda cahilim saç bağışlandığını bilmiyodum

1|0
    0|0
  • bağışlarım nolcak yeniden çıkar ;)

1|0
    0|0
  • İsterdim ama saç mı var? (:

1|0
    0|0
  • saçımı bağışlamak isterdim

1|0
    0|0
  • Saçlarını bağışlaman bişey ifade etmez daha yararlı şeyler yapmayı tercih ederim onlar işn

0|0
    0|0
    • 3ay

İçin

• 3ay

Pardon 😊 çok ağır oturttun yalnız ama yinede cevabım üstte 😊😊😊😇

• 3ay

Organ bağışı ölünce yapılır para yardımı yapılabilir evet ama buda yapılabilir bir insanı mutlu etmek saçı olmayan sadece o mutlu diye mutlu olursun

• Neden yapiyimki

0|1
    0|1
  • İsterdim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Yani hayir diyenlere de saygi duymak lazim tabide benimde annem kanser daha tedaviye baslanmadi yavas ilerliyi diye ama birini mutlu etmek moral olmak en onemli tedaviyse eger bu kucucuk yardim icin kendini yirtatcasina hayir asla v. b diyenlerin kalplerinden suphe ederim Allah insallah boyle biseyle karsilastirmaz onlari ne diyeyim.

1|0
    0|0
    • 2ay

Başına gelmeyen anlayamaz ama onlarada hak veriyorum milletin ne düşündüğünü merak ettim olumsuz görenlerde var tabi

• 2ay

Tabi oylede grip degil bu biraz empati yapmak cok zor olmasa gerek

• 2ay

Nereye gittiğine dair şüphesi olanlar var bendede var hatta

• Ben araştırdım ama türkiye de saç bağışı kabul eden çok az yer var. Losev sağlık sebepleri nedeniyle kabul etmiyor ki haksiz da sayılmaz, hijyenik olduğunu bilemezler sonuçta. Birkaç kuaför üstleniyor sadece bu işi , saçım uzun olsaydı seve seve verirdim lakin çok kısa.

1|0
    0|0
    • 2ay

Yok kabul ediyor zaten sacı tümden almıyor cansız saçın ne gibi hijyen sorunu olabilir ki yapay peruk yapmaya karşılar gerçek saç olmalı bunun için instagramda bir sayfası var onlara kargoyla gönderiliyor gerisini hallediyolar kuaförle falan uğraşmıyorsunuz :)

• 2ay

Hayır kabul eden losev değil hatta kendi internet sayfalarında kabul etmediklerini de belirtmişler

• isterdim...

1|0
    0|0
  • Elimden geleni yaparim saclarimi yeni kestirdim uzatir yine kestiririm.
    Hicbir kimse o hasta psikolojisini anlayamaz. Allah beden sagligi ve ruh sagligi versin

1|0
    0|0
  • Yapmak için uzatıyorum

3|0
    0|0
  • Hijyen açısından artık kabul edilmiyor diye biliyorum

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben ettim yeni :)

• 2ay

Lösev kabul etmiyor
      Ben çok isterim bağışlamayı ama 3 senedir kısa kullanıyorum uzatabilsem kabul eden bir yere gondermek aklımda

• Bagisladim sacim uzunken.. :))

3|0
    0|0
  • Nerdeyse 60-70cm sac bagsladim yine uzasin yine yaparim

1|0
    0|0
  • İsterdim ama saçlarım hem uzun değil hem de topu topu bir tutam saç var zaten :d

1|0
    0|0
  • Hayir zaten kisa

1|0
    0|0
  • Saclarima hic kiyamam aslinda ama hasta birine morel verecekse bagislamak isterim.

1|0
    0|0
  • Saçımı bağışlamanın onlara ne yararı dokunacak, gidin organ bağışı yapın, bir faydası olur en azından

0|0
    2|0
    • 3ay

Organı ölünce yapıyorsun bu nasıl bir cevaptır ya

• 2ay

Bir kaza olmadan önce organını bağışlamazsan canlıysa da bir şey yapamazlar. Böyle cahil olmayın ya

• 2ay

Ulan bağışlayın diye velayet verirsin beynin mi sorunlu şu an verebilecek saçın var vröezsen veröezsin polemiğe girme benle vermeyene saygım var lüfretmiyorz burda

• saç bağışlama nedir anlamadım

1|0
    0|0
  • Çok isterdim ama tesetturlu olduğum için yapamiyorum 😊

1|0
    0|0
  • Severek hemde 🙏🏻❤️

1|0
    0|0
  • Bağışlarım tabi ki

1|0
    0|0
  • Faydasi olacaaksa bagislanir yani

1|0
    0|0
  • Onlara dua etmeyi tercih ederim

1|0
    0|0
  • hayııır

0|2
    0|0
  • Nereye bağışlandığını bilmiyorum ama çok isterim.

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...